Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Підтримка осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах/вразливих верств населення в зимовий період 2023-2024 року під час воєнного стану

Створено: 2024-01-03 14:25:17Оновлено: 2024-01-03 14:30:04

фото   Повідомляємо, що на базі відділу комплексного обслуговування та реінтеграції бездомних осіб Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Кам’янської міської ради за адресою: вул.Білоцерківська, 1А діє стаціонарний пункт обігріву, який в разі потреби забезпечує безпритульних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які не мають місця проживання, одноразовим гарячим харчуванням та первинною медичною допомогою, санітарно-гігієнічні заходи, теплим одягом.

   Також, з початком осінньо-зимового опалювального періоду 2023-2024 з 01 жовтня 2023 року забезпечено цілодобове функціонування покращеного пункту обігріву «Пункт незламності» в будівлі Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Кам’янської міської ради за адресою: вулиця Освітня, буд.22, який укомплектований генераторами, тепловою пушкою, мережевими подовжувачами, питною та технічною водою, запасом харчів, медичною аптечкою, ковдрами для обігріву, засобами  для приготування гарячих напоїв, засобами особистої гігієни, в тому числі для дітей (серветки сухі/вологі, туалетний папір, памперси). Для відвідувачів організовані зони обігріву та підзарядки гаджетів, зона матері і дитини з облаштуванням ігрового простору, зона для маломобільних громадян, санітарно-гігієнічні кімната. В наявності є безпровідний інтернет.

   На базі Дніпровського (просп.Перемоги, буд.45), Південного відділів  надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю (вул.Вадима Пузирьова, буд.21А) Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Кам’янської міської ради відкрито додаткові пункти обігріву з режимом роботи  - з 8.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю. Відвідувачі пунктів при потребі мають змогу обігрітися, отримати гарячий чай, теплий одяг, первинну медичну допомогу.