Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відзначили День захисту дітей

Створено: 2021-06-03 06:20:41Оновлено: 2021-06-09 07:05:13

   Щороку в перший день літа відзначається День захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях батьки хочуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнуть, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

   У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

   В цей день і кожного іншого дня, ми, дорослі, зобов’язані зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

   В рамках Програми сімейної та ґендерної політики в місті Кам’янське на 2012 – 2021 роки департаментом соціальної політики міської ради в День захисту дітей організовано привітання від імені міського голови дітей пільгових категорій, а саме:

   - 54 дітей з інвалідністю, які відвідують територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського та Південного районів міста та клуб осіб з інвалідністю «Дружба» територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заводського району міста;

   - 16 дітей з сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС;

   - 10 дітей з інвалідністю з громадської організації «Радість жити».

   Сім’ї  привітали зі святом та вручили продуктові набори та солодощі для дітей. Заходами охоплено 80 дітей та використано коштів на загальну суму 37,8 тис. грн. 

  Організовано виплату одноразової матеріальної грошової допомоги 50 сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю, у яких відсутня функція ходи, і 11 сім’ям, в яких виховується двоє і більше дітей з інвалідністю на загальну суму 146,0 тис. грн. Допомога надана шляхом перерахування коштів через поштове відділення за місцем проживання родини.

   Для 76 дітей з сімей, в яких одночасно народилось троє і більше дітей, в яких жінкам присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» та внутрішньо переміщених осіб організовано вручення квитків на відвідування атракціонів в міському парку відпочинку.

   2 червня, в приміщенні Кам’янського Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, проведено свято для дітей з особливими потребами. Підтримати та привітати дітей з батьками від імені міського голови завітала директор департаменту соціальної політики міської ради Людмила Кравчук.

   Разом з батьками діти приймали участь у різних конкурсах, циркових номерах, отримували подарунки та солодощі. До заходу, з проведенням презентації, долучилися фахівці з попередження надзвичайних ситуацій міста Кам’янське.

   Захід організовано благодійною організацією «Клуб Ротарі» за участю громадської організації «Радість жити».

   Попри те, що на долю дітей з особливими потребами випали нелегкі випробування, долаючи усі труднощі, вони проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя – зазначили організатори свята.

День защиты детейДень защиты детейДень защиты детейДень защиты детей

День защиты детейДень защиты детей

День защиты детейДень защиты детей

День защиты детейДень защиты детейДень защиты детей

День защиты детей