Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! Безкоштовний супровід бізнесу сільських жінок

Створено: 2022-10-31 14:21:06Оновлено: 2022-10-31 14:23:19

Увага! Безкоштовний супровід бізнесу сільських жінок

 

    Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про безповоротну фінансову підтримку в рамках проекту “Безпечне економічне середовище для жінок – безпека та мир для всіх” за реалізації Бізнес Мережі Сільських жінок України та за підтримки Жіночого Фонду миру та гуманітарної допомоги ООН Women’s Pease & Humanitarian Fund та агенції ООН Жінки UNWOMEN & Women Ukraine / ООН Жінки в Україні

 1. Тип допомоги: консультації
 2. Термін дії: до 01 квітня 2023 року
 3. Територія: вся Україна
 4. Вид допомоги: консультації
 5. Дедлайн: триває прийом заявок
 6. Учасник(и): жінки-підприємці
 7. Виконавець: Бізнес Мережа Сільських жінок України
 8. Сфера діяльності: с/г підприємництво

В рамках гранту 50 жіночих бізнесів одержать супровід юриста, бухгалтера, економіста, спеціалістів з сертифікації, маркетингу, реклами.

Для кого

Заявницями можуть бути:

 • Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або започаткували агробізнес.
 • Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або започаткували бізнес з виробництва продуктів харчування.
 • Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або започаткували бізнес у сільській території, який не пов’язаний сільським господарством та виробництвом продуктів харчування.
 • Жінки, які є які є переміщеними особами з сільських територій та які перенесли або започаткували бізнес.
 • Жінки, які є переміщеними особами та які надають робочі місця місцевому населенню з сільських територій. 
 • Жінки власниці агробізнесу, які НЕ є переміщеними особами, чий бізнес зазнав негативного впливу через російську агресію.
 • Жінки власниці бізнесу з виробництва продуктів харчування, які НЕ є переміщеними особами, чий бізнес зазнав негативного впливу через російську агресію.
 • Жінки власниці бізнесу, які НЕ є переміщеними особами та які надають робочі місця.

  Заявки приймаються до квітня 2023 року.

Можливості

 • Консультаційна підтримка учасниць.

50 жіночих бізнесів одержать супровід юриста, бухгалтера , економіста, спеціалістів з сертифікації, маркетингу, реклами. Протягом 4-9 місяців фахівці будуть опікуватися вашим бізнесом, готувати його до вільного плавання в економічному просторі країни.

 • Новий корисний досвід під час стаді-турів, а також знайомство з новими колежанками, які мають подібні задачі в житті. Багато корисних інсайтів та підтримку від бізнес-тренерів під час наших онлайн-заходів.

 Детальніше _ ТУТ

 ІнфоДжерела:

http://www.chaszmin.com.ua/30-000-grn-ta-bezkoshtovnyj-suprovid-biznesu-silskyh-zhinok  та  https://www.facebook.com/ukrainian.rural.women.business.network/