Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! Грантовий конкурс творців, з метою підтримки мікропідприємців крафтовиків і ремісників

Створено: 2022-10-31 14:48:04Оновлено: 2022-10-31 14:53:19

До уваги мікропідприємців крафтовиків і ремісників!

 

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики камянської міської ради  інформує про запровадження Благодійним фондом «ЦЕ КРАФТ» постійного конкурсу творців, з метою підтримки мікропідприємців крафтовиків і ремісників (платформа itscraft.com.ua)

 

1. Тип допомоги: грант

2. Термін дії: 2022 рік

3. Територія: Вся Україна

4. Дедлайн: 20 листопада 2022 року.

5.  Вид допомоги: до 1500 грн

6. Учасники: повнолітні громадяни України

7. Виконавець: Благодійний фонд «Це крафт»

8. Сфера діяльності: надається фінансування прототипу, мінімальної партії або деталі виробу мікропідприємцям-крафтовикам та ремісникам.

За умовами конкурсу всі охочі можуть подати ідеї на виготовлення творчого продукту (прототипу). Це Крафт щоквартально проводить конкурсний відбір на найкращу ідею виробу і фінансує виготовлення продукту-товару на грантових умовах (безповоротно). Авторські права на прототип залишаються за автором і надалі він/вона зможуть стати Продавцем на Це Крафт.

Умови для конкурсантів:

Вік – понад 18 років та місце проживання – Україна.

Конкурс призначений для початківців і тих, хто бажає створити новий виріб, але не має для цього достатньо ресурсів і знань.

Якщо ви вже діючий творець/митець/дизайнер/виробник і вам порібна підтримка.

Як подати ідею:

Пропозицію до конкурсу складається із візуального зображення (цифрове зображення малюнку, фото, схеми) і супровідного листа з описом вашої ідеї. Розмір тексту – до 2-х сторінок.

Пропозиції подаються через форму сбору на сайті Це Крафт – Постійний Конкурс Творців (https://itscraft.com.ua/postijnyj-konkurs-tvortsiv/).

У файлі обов’язково зазначте ваше прізвище та ім’я, бажаний матеріал виробу та дату подання пропозиції.

Від одного заявника може бути необмежена кількість пропозицій.

Щоквартально (28.02 /28.05/ 28.08/ 28.11 на сторінках Інстаграм і Facebook) комісія конкурсу визначає від одного до трьох переможців і фінансуватиме виготовлення товарні зразки. Ми сприятимемо тому, аби
ви як автор стали виробником та підприємцем. З переможцем конкурсу буде укладено договір на перерахування благодійного внесу від благодійного фонду «Це Крафт». Договір визначає строки виконання заходів для виготовлення виробу і відповідальність сторін.

Ви можете запропонувати будь-що від не функціонального предмета для прикрашання простору, до практичних, але естетичних речей. Це Крафт вбачає пріоритет у вашій творчій думці та потенційну можливість народження аутентичного творчого виробу (прототипу товару або його частини). Прототип або промисловий зразок — це художньо-конструкторське рішення, що визначає зовнішній вигляд виробу і призначене для задоволення естетичних та ергономічних потреб.

Критерії конкурсного відбору ідей:

Сума. Надається фінансування прототипу / мінімальної партії / деталі виробу до 1500 грн., якщо виробництво коштує більше – ви маєте дофінансувати за власний рахунок.

Актуальність ідеї. У формі збору заявок додайте файл з описом ідеї, актуальності виробу для регіону або України, потенційний культурний і економічний зиск. Обсяг записки – до 2-х сторінок.

Авторство. Креативність. Інноваційність. 100% ваше авторство. Якщо комісія виявить плагіат ідеї, таку пропозицію буде виключено з  конкурсу.

Гармонія. Гармонійність, краса, естетичність об’єкта як виробу.

Екологічність. Бажано аби виробництво було запропоновано з екологічних та натуральних матеріалів.

Осучаснення традицій. Вироби можуть (не обов’язково) носити ідею української ідентичності, територіальної або культурної причетності, історичну канву. Якщо ви подаєте ідею на основі традиційної української творчості, то пропонуємо їх стилістично осучаснити.

Запитання і пропозиції можна написати на e-mail: itscraftua@gmal.com, у темі листа пишіть «Запитання щодо Конкурсу творців» або тел.  +38(066)8982224,  +38(067)9082224

Також щодо Конкурсу творців Це Крафт на постійній основі надаються консультації. Запис на консультацію можна зробити за номером телефону 066-898-2224.

Постійний Конкурс творців реалізовується командою благодійного Фонду «Це Крафт» за підтримки ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» в рамках соціальної складової соціального підприємства Це Крафт.

ІнфоДжерело: https://gurt.org.ua/news/grants/76493/

 або https://itscraft.com.ua/postiyniy-konkurs-tvortsiv/.