Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! Грантова підтримка на адаптацію та відновлення діяльності українських малих та середніх підприємств та greentech-підприємств

Створено: 2022-11-03 11:31:45Оновлено: 2022-11-03 11:36:02

До уваги юридичних осіб!

 Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про можливість долучитися до проєкту грантової підтримки, спрямованої на адаптацію та відновлення діяльності українських малих та середніх підприємств та greentech-підприємств, які в умовах російсько-української війни продовжують працювати та потребують допомоги для продовження своєї діяльності, надавши заявку на участь у конкурсі в рамках проєкту «Український бізнес в дії».

1. Тип допомоги: грант

2. Термін дії: до липня 2023 року (орієнтовно)

3. Територія: вся Україна

4. Вид допомоги: до 50000 євро

5. Дедлайн: до 20 листопада 2022 року (онлайн-презентація конкурсу 02.11.2022)

6. Учасник(и): юридичні особи згідно з законодавством України

7. Виконавець(і): Програма розвитку Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE DF), Програма технічної допомоги Зеленого фонду для зростання (GGF TAF), міжнародна консалтингова компанія CIVITTA.

8. Сфера діяльності: адаптація та відновлення діяльності українських малих та середніх підприємств та greentech-підприємств, які в умовах російсько-української війни

 

Подати заявку на участь можуть:

 • традиційні МСП, які сприяють збереженню та створенню нових робочих місць і збільшенню доходів в Україні.
 • greentech підприємства, які надають рішення у секторах відновлюваної енергетики, енергоефективності та ресурсоефективності.
 • Юридична реєстрація в Україні або юридична реєстрація в ЄС для МСП, які здійснили релокацію в країни ЄС після 24 лютого 2022 року (як мінімум один з власників МСП повинен мати українське громадянство).
 • Організаційно-правова форма – юридичні особи згідно з законодавством України. Фізичні особи-підприємці (ФОП) до участі у грантовому проєкті не допускаються.
 • Підприємства з усіх секторів економіки, крім консалтингової галузі.
 • Мінімальний термін діяльності – 2 роки.
 • Максимальний річний дохід підприємства – 50 000 000 євро
 • Кількість співробітників для МСП: 10-250 осіб (для «зелених» підприємств: 5-250 осіб)
 • Чітка та переконлива аргументація на користь того, що отримання гранту може сприяти збереженню та створенню робочих місць та збільшенню доходів бізнесу в довгостроковій перспективі.

Умови участі у проєкті

 На що можуть бути використанні гранти?

 • Інновації, технологічні та інші послуги, які сприяють розвитку підприємства.
 • Ресурси або обладнання, необхідні для адаптації виробництва до нових реалій ведення бізнесу в умовах війни. 
 • У виняткових випадках гранти можуть покривати частину операційних витрат, понесених підприємством протягом 6 місяців, якщо це має вирішальне значення для забезпечення безперервної діяльності підприємства.

 Як взяти участь?

2 листопада 2022 року відбудеться онлайн-презентація проєкту. Дізнатись деталі та зареєструватись на онлайн-презентацію та подати заявку на участь у проєкті можна за посиланням.

 Дедлайн подачі заявок на грантову програму –20 листопада 2022 року.

Графік проєкту

20.10.2022 – Старт подачі заявок підприємствами

02.11.2022 – Онлайн презентація проєкту «Український Бізнес в Дії»

20.11.2022 – Дедлайн подачі заявок

21.11 - 20.12.2022 – Відбір учасників

грудень 2022 - січень 2023 роки – Підписання грантових умов

01.02 - 31.07.2023 – Моніторинг ефективності використання отриманих грантів

 Довідково:

 • Проєкт реалізується Програмою розвитку Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE DF) та Програмою технічної допомоги Зеленого фонду для зростання (GGF TAF) та міжнародною консалтинговою компанією CIVITTA. Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу
  в рамках ініціативи EU4Business.

 

ІнфоДжерела: https://business.diia.gov.ua/cases/granti/mozlivist-dla-ukrainskih-pidpriemciv-otrimati-grantovu-pidtrimku-do-50-000-evro-v-ramkah-proektu-ukrainskij-biznes-v-dii та https://www.businessesinaction.com/