Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Інформація про проєкт Consultant’s Digest

Створено: 2021-03-04 07:27:02Оновлено: 2021-03-04 07:38:10

Інформація про проєкт Consultant’s Digest 

Consultant’s Digest – це підбірка корисної інформації від учасників програми Train the Trainers для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе компаніям у виході на іноземні ринки.

В кожному дайджесті команди-учасники програми висвітлюють тематики модулю, що вивчають, а також розповідають у форматі кейс-стаді про свій досвід роботи з компанією-клієнтом в попередньому модулі.

Четвертий випуск Consultant’s digest №4 – це про логістику, Інкотермс, ланцюги постачання, можливості для більш конкурентного експорту товарів через угоди про вільну торгівлю, тарифи та правила походження товарів, а також про виставки та торговельні місії.

І звичайно, наповнюємо цей випуск історіями співпраці з брендом YakFaino (виробниками гаманців та сумок з натуральних матеріалів), виробниками панчохів та шкарпеток ТМ МІСЮРЕНКО, які бажають експортувати до Франції та фешн бренду SUZIE, які спрямовані на Німмечину. Читайте про цікаві ідеї для виставок, а також про персоніфікацію покупця та адаптацію продукту до вимог цільового ринку

Ознайомитись з випусками можна за посиланнями: