Шановні підприємці! Щиро вітаємо із професійним святом - Днем підприємця!

Створено: 2020-09-04 10:56:38Оновлено: 2020-09-04 11:54:36

Традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють підприємництво і приватна ініціатива у розвитку вітчизняної економіки встановлення ділових зав’язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій. Підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

Проявляючи ділову ініціативу і наполегливість, ви сприяєте реалізації започаткованих в Україні реформ, вирішенню соціально-економічних проблем, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції, розширенню асортименту товарів і послуг та працюєте на потреби кожного споживача.

Інтенсивний розвиток малого і середнього бізнесу – основа успішної економіки держави. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність
у суспільстві.

Започаткувати і розвивати власну справу – це велика відповідальність та нелегка праця.

Щира вдячність вам за те, що в нелегкий для країни час ви берете активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем міста, створюєте умови не лише для власного добробуту, а й для розвитку усієї громади.

Прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі.

Зичимо вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму, невичерпної енергії, натхнення, здійснення задумів та наснаги у праці.

Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

 

 

Директор департаменту
муніципальних послуг
та регуляторної політики
міської ради                                                                                                          Марина ГУРСЬКА