Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! Інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради

Створено: 2018-10-05 08:21:06Оновлено: 2018-10-05 08:22:41

 

З 16 по 19 жовтня 2018 року на території області під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій буде проведено командно-штабне навчання з органами управління та сил цивільного захисту.

         Метою навчання є : проведення оцінки стану готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.

         Під час навчання будуть практично відпрацьовані :

-                     оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення;

-                     евакуація населення та матеріальних цінностей із прогнозованих зон катастрофічного затоплення.

Місця практичного відпрацювання заходів з евакуації населення:

міста: Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Павлоград, Новомосковськ;Дніпровський, Верхньодніпровський, Новомосковський, Петриківський, Царичанський райони, Верхнідніпровська, Новоолександріївка об’єднані територіальні громади.

         Почувши сирену, або ставши свідками практичних тренувань з евакуації зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Увімкніть телерадіоканали. Уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і дійте згідно з наданою інформацією.

Про отриману інформацію сповістіть сусідів, особливо людей похилого віку.

         Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Вивчайте способи захисту власного життя та здоров’я в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.