Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню людей з інвалідністю

Створено: 2021-12-06 13:59:21Оновлено: 2021-12-06 14:56:12

   Щорічно третього грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року.

   Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей з інвалідністю.

   На базі Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Кам’янської міської ради відбулися заходи «Доброти та Милосердя». Організовано розважальні програми з іграми та конкурсами, в яких активну участь приймали діти та особи з інвалідністю.

   Під час заходу департамент соціальної політики міської ради від імені міського голови привітав солодкими подарунками 62 дитини з інвалідністю та натуральною допомогою у вигляді силіконових подушок 19 осіб з інвалідністю, які відвідують Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Кам’янської міської ради.

   Без уваги, у вигляді солодких подарунків не залишились і діти з інвалідністю, які перебувають на обліку в громадській організації «Радість жити».

   Цей день покликаний більш пильно звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги. Разом з тим, як ніхто інший, ці діти потребують підтримки і заохочення, бо їхнє життя – це щоденна боротьба. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею дітей з вадами здоров’я, дбати та пам’ятати про них не тільки третього грудня, а й протягом всього року.

фотофотофотофотофото