Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс на підтримку транскордонної співпраці від EEA and Norway Grants

Створено: 2018-02-07 08:22:16Оновлено: 2018-02-07 08:24:53

Фонд European Economic Area (EEA) and Norway оголошують конкурс на підтримку транскордонної співпраці. Транскордонне та транснаціональне співробітництво є ключовим чинником для пошуку спільних рішень загальних проблем Європи. Визнаючи це, країни-донори EEA and Norway Grants – Ісландія, Ліхтенштейн та Норвегія – сприяють такому співробітництву. Фонд у розмірі 34,5 мільйонів євро підтримує співпрацю у формі обміну знаннями, обміну кращими практиками та зміцнення потенціалу у пріоритетних напрямках:

- інновації, дослідження, освіта та конкурентоспроможність;

- соціальна інтеграція, працевлаштування молоді та скорочення бідності;

- навколишнє середовище, енергетика, зміна клімату та низьковуглецева економіка;

- культура, громадянське суспільство, належне врядування та основні права та свободи;

- юстиція та внутрішні справи.

Більше про пріоритетні напрямки можна дізнатися за посиланням: https://eeagrants.org/Who-we-are/How-we-work/Priorities-for-the-EEA-and-Norway-Grants-2014-2021-consulted-and-finalised/Priority-sectors-and-programme-areas-EEA-and-Norway-Grants-2014-2021.

Підтримані проекти повинні мати регіональний транскордонний або транснаціональний характер і включати в себе декілька партнерів та діяльність в різних країнах. Заявники мають подати заявку як консорціум, що складається з суб’єктів господарювання з мінімум трьох країн.

Кінцевий термін для першого кроку процесу подання заявки – 01 липня 2018 року. Очікується, що проекти розпочнуться в 2019 році.

З додатковою інформацією ознайомитися за посиланням: https://eeagrants.org/The-EEA-and-Norway-Grants-Fund-for-Regional-Cooperation