Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Open Call на участь у проекті American Arts Incubator in Ukraine

Створено: 2018-02-07 08:27:09Оновлено: 2018-02-07 08:28:30

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Державним бюро освіти та культури США та організацією ZERO1 оголошують open call для українських митців та мейкерів на участь у проекті American Arts Incubator (https://izolyatsia.org/ua/project/american-arts-incubator), що триватиме
з 10 по 30 березня 2018 року у креативній спільноті IZONE (Київ). Проект складатиметься з низки інтенсивних майстер-класів, розробки самостійних проектів та презентації результатів у форматі невеликої тижневої виставки, відкриття якої заплановане на 29 березня 2018 року.

American Arts Incubator передбачає невеликий грант для фінансування найбільш цікавих ідей, створених під час проекту, а також часткову фінансову підтримку для покриття витрат на дорогу та проживання для учасників з інших міст України.

Глобальна мережа проектів American Arts Incubator заснована на обміні між американськими митцями та міжнародними учасниками за підтримки посольств США, а також мистецьких, культурних та освітніх організацій. Ця мережа має на меті показати, як державна, мистецька та творча співпраця може бути інструментом у процесі побудови спільноти, вирішення нагальних соціальних проблем та сприяння міжкультурному взаєморозумінню.

У рамках проекту до Києва приїде американська мисткиня та кураторка Тіара Рібо. Її майстер-класи буде присвячено поєднанню мистецтва та технологічних навичок для дослідження ідентичності, місця та взаємозв’язку культури, промисловості й екології в Україні.

Для участі у проекті American Arts Incubator бажано:

-       мати інтерес до технологій, нових медіа та цифрового мистецтва. Наявність досвіду роботи у сфері мистецтва вітається;

-       інтерес до вивчення української культурної ідентичності;

-       бажання вчитися й відкривати для себе нові точки зору та нові інструменти;

-       готовність працювати та творити в команді;

-       вік 18+ (учасники віком до 18 років можуть брати участь у проекті, але їх мають супроводжувати старші опікуни);

-       перевага надається учасникам з інших міст України;

-       молодь, жінки та люди з інвалідністю заохочуються до подачі заявок.

Щоб долучитись до проекту, потрібно заповнити online-анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0CQjEWP7RWAzKMLERdCoUr2QXAl7JcoKVrNvMUYzludnlPQ/viewform. Реєстрація для учасників відкрита до 18 лютого 2018 року включно.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до менеджеру проекту в Києві Ліни Романухи за електронною адресою: lina.romanukha@izolyatsia.org або за контактним телефоном: (097) 986-38-39.

Детальніше про конкурс можна ознайомитися за посиланнями: americanartsincubator.org/, https://izolyatsia.org/ua/project/american-arts-incubator/open-call/.