Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги жінок, які заснували бізнес, або тільки прагнуть це зробити!

Створено: 2023-03-07 15:25:07Оновлено: 2023-03-07 15:28:01

До уваги жінок, які заснували бізнес,
або тільки прагнуть це зробити!

  Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про запуск в Україні акселераційної програми «Відважна» для жінок, які заснували бізнес або тільки прагнуть це зробити.

  Жіночий бізнес-акселератор «Відважна» – це платформа для партнерства та нетворкінгу, що передбачає підтримку українському бізнесу через надання менторської, навчальної, експертної та фінансової підтримки шляхом участі у акселераційній програмі (тривалість – 3 місяці).

   У проєкті можуть брати участь повнолітні фізичні особи, громадяни України, які підпадають під одну з наступних категорій:

     «Візіонерка» – представниці діючого мікро- та малого бізнесу;

     «Дебютантка» – учасниці, які знаходяться на етапі створення розробки стратегії і хочуть створити бізнес- модель та мають ідею;

       мають стартап з наявним прототипом продукту або послуги;

       навчаються в університеті та готові працювати над розвитком бізнес-ідеї.

Учасники проєкту  зможуть обрати зручний для себе спосіб участі: online чи offline.

За результатами проведення програми буде обрано 2-х переможців. Розмір винагороди переможцю становить 5,0 тисяч доларів США.

Проєкт триває з 1 березня до 30 червня 2023 року. Період безпосередньої реєстрації учасників у проєкті – з 1 березня до 10 березня 2023 року.

  • Ознайомитись з більш детальною інформацією та подати заявку на участь можливо за посиланням: https://www.vidvazhna.com.ua