Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Про співпрацю із соціально відповідальним бізнесом в період карантину

Створено: 2020-04-07 16:20:45Оновлено: 2020-04-07 16:33:25

У рамках співпраці із соціально відповідальним бізнесом в період карантину Міністерством соціальної політики України за рахунок потенціалу Національної мережі продуктових магазинів АТБ організовано надання допомоги найбільш вразливим верствам населення у вигляді продуктових наборів. Стартувала акція допомоги з 3 квітня та продовжиться до 23 квітня. Мережа магазинів АТБ надала для реалізації цього проекту 100 млн грн.
Понад 580 тисяч продуктових наборів отримають в 191 населеному пункті регіонов, де є мережа магазинів АТБ. По Дніпропетровській області зазначену допомогу отримають 31565 громадян.

У місті Кам’янське допомогою охоплено усіх  мешканців з числа одиноких та одиноко проживаючих громадян похилого віку, які потребують стороннього догляду, осіб з інвалідністю - які перебувають на обслуговуванні в територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського, Заводського, Південного районів міста.

Департаментом соціальної політики за інформацією територіальних центрів підготовлено списки таких громадян, а їх по місту 2486 осіб, та замовлено продуктові набори, до складу яких входять: крупи, макаронні вироби, цукор, олія, чай, печиво тощо. Загальна вага набору майже 8 кг.

У вирішенні питання доставки продуктових пакунків від регіонального представника мережі АТБ з міста Дніпро до нашого міста допомогла партія «Бджола». Першими допомогу вже 6 квітня отримали мешканці Південного району. До мешканців міста з інших районів також дійшла цільова допомога -  за місцем проживання до нього завітав соціальний робітник та передав продуктові набори.

Слід зазначити, що допомогу громадянам цієї категорії у вигляді товарів першої необхідності найближчим часом буде надано за рахунок коштів обласного бюджету у рамках Комплексної програми соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2020-2024 роки.

ФотоФото1Фото2Фото3Фото4Фото6