Увага! Запуск експрес онлайн-інкубатору для створення та розвитку соціальних підприємств!

Створено: 2023-02-08 09:33:41Оновлено: 2023-02-08 09:37:37

До уваги суб’єктів господарювання!

     Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про запуск Silab Ukraine спільно з Українським соціальним венчурним фондом експрес онлайн-інкубатору для створення та розвитку соціальних підприємств.

    Соціальне підприємництво – використання стартапів та інших засобів підприємництва для розробки, фінансування та реалізації рішень соціальних, культурних або екологічних проблем.

    Інкубаційна програма розрахована на ініціативні групи або зареєстровані організації, які мають чітку ідею створення соціального бізнесу або пілотують її. Діяльність підприємства повинна реалізовуватись на території України. До участі у програмі буде відібрано до 20 команд.

    Формат навчання:

  • вісім лекційних онлайн-занять тривалістю 3 години, які будуть проходити українською мовою;
  • щотижневі індивідуальні онлайн-консультації для команд
    з менторами та експертами;
  • виконання домашніх завдань, спрямованих на підготовку бізнес-планів соціальних підприємств після кожного заняття;
  • презентація розробленого бізнес-плану під час завершальної
    пітч-сесії.

    08 лютого о 16:00 SiLab Ukraine відбудеться вебінар, під час якого зацікавлені учасники матимуть можливість задати уточнюючі запитання по аплікаційній формі, а також дізнатися про детальну програму та очікувані результати Інкубаційної програми. Реєстрація на вебінар обов'язкова за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKmofSeBnWUjCue_qmwHPTit8-wxfi0K-QS6oFiaDuhD8P0Q/viewform.

    За результатами участі команд в інкубаційній програмі та презентованих бізнес-планів незалежним експертним комітетом буде відібрано до 5 проєктів, які отримують фінансову підтримку в розмірі до 7000 євро для запуску підприємств.

   Умовами участі в інкубаційній програмі є:

  -   представлення команди (або підприємства) з мінімум 2-х осіб, які будуть брати участь у програмі на постійній основі;

  -      підтвердження готовності всіма членами команди відвідувати 100% занять та виконувати завдання в повному обсязі.

  Для участі в онлайн інкубаторі необхідно подати заявку до 23-00 год. 22 лютого 2023 року за посиланням: https://www.silabua.com/post/express-online-incubator.