Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Привітання ветеранів війни Дніпровського району

Створено: 2020-05-08 11:48:04Оновлено: 2020-05-08 12:06:18

75 років з дня Перемоги

    У травні, у дні весняного буйноцвіття, приходить до нас свято Перемоги,  свято ”зі сльозами на очах”... Свято Перемоги - особливе свято – величне, вистраждане… Подвиг героїв – переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, яким наша щира та безмежна вдячність. Їм - людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи. Велика ціна цієї перемоги – це мільйони загиблих, поранених, мільйони зламаних людських доль.

    Напередодні Дня пам’яті та примирення, 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, працівники територіального центру за дорученням міського голови Білоусова Андрія Леонідовича відвідали та привітали на дому ветеранів, вручивши їм вітальні листи, продукти харчування та солодощі.

   Ветерани війни, учасники бойових дій, вдови загиблих та померлих ветеранів війни  висловлюють Вам, Андріє Леонідовичу, щиру вдячність за Ваші милосердя і чуйність, уважне ставлення до ветеранів війни, учасників бойових дій, солдатських вдів, чиї чоловіки не повернулися з фронтів тієї страшної кровопролитної війни, полеглих за нас, за незалежність нашої Батьківщини.

    Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров'я, любові, злагоди та родинного затишку!
    Нехай втілюються у життя Ваші мрії та добрі наміри!

Фото2Фотофото3