Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Повідомлення для внутрішньо переміщених осіб

Створено: 2021-11-09 07:50:20Оновлено: 2021-11-09 07:52:19

   ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», в рамках співпраці з представниками проекту GIZ запрошує громадян, які працюють кухарами але не мають документу державного зразка про присвоєння кваліфікації.

   Учасниками програми можуть бути внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Дніпропетровської області та є працівниками галузі харчування, які хочуть довести свої знання, уміння та навички, або мають намір працювати за професією кухар та мають потенційного роботодавця.

   Оплата вартості процедури оцінювання та проживання в гуртожитку Одеського ЦПТО ДСЗ здійснюється за рахунок GIZ. За рахунок особи – проїзд та вартість продуктів для виконання кваліфікаційної пробної роботи.

   Термін проведення процедури підтвердження результатів неформального навчання – 3 дні: 1-й день теоретичний іспит, 2-й день виконання кваліфікаційної пробної роботи, 3-й день отримання свідоцтва про присвоєння кваліфікації.

   Для більш детальної інформації звертатися до відділу організації профнавчання Дніпропетровського обласного центру зайнятості за телефоном (056) 722-24-10, (050) 601-96-68 Харченко Оксана Сергіївна.

 

 Департамент соціальної політики
Кам’янської міської ради