До уваги керівників приватних підприємств та фермерських господарств!
ПОВІДОМЛЕННЯ
Впроваджуюча агенція Програми державно-приватного партнерства в Україні (Habitat PPP’s in Ukraine) - Центр муніципального менеджементу (Хабітат) запрошує взяти участь у дистанційній Весняній сесії 2020 за Програмами UN-Habitat по стратегічному плануванню «Управління змінами» з розробки та впровадження Антикризових програм продовольчої безпеки міст/ОТГ на 2020-2025 роки.
Тривалість проведення Весняної сесії 2020 (Start-up): березень – червень 2020 року.
Форма проведення Весняної сесії 2020 (Start-up): дистанційна (у режимі відео-конференцій).
Мета Весняної сесії 2020 (Start-up) по стратегічному плануванню:
- Зміцнення управлінського потенціалу керівників підприємств та фермерських господарств, шляхом проведення для них короткострокового стажування (Start-up до 45 днів) за Програмою UN- Habitat по стратегічному плануванню «УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ» (яка викладається у провідних Бізнес-школах та Університетах світу на шести офіційних мовах ООН – англійській, арабській, іспанській, китайській, російській і французькій).
В Україні ця Програма викладається вже протягом 25 років. - Підготовка керівниками МСП та фермерських господарств проєктних (інвестиційних) пропозицій місцевим органам влади та потенційним інвесторам (Відень, Австрія) по організації виробництва, переробки, зберігання та збуту с/г продукції і ПЛАНУ ДІЙ по залученню інвестицій для реалізації заявлених проєктів, зорієнтованих на забезпечення продовольством жителів територіальних громад та реалізації частини продукції на зовнішніх ринках країн-членів ООН з урахуванням ЦІЛЕЙ РОЗВИТКУ ТИСЯЧОЛІТТЯ ООН (малий бізнес – до 500 тис.євро; середній – до 5 млн.євро; відсоткова ставка – 0%).
- Ініціювання керівниками МСП та фермерських господарств інвестиційних проєктів, які мають важливе значення для забезпечення функціонування критичної інфраструктури та продовольчої безпеки міст/ОТГ і реалізуються на відповідній території на принципах державно-приватного партнерства у таких сферах: 1) Постачання тепла, електричної енергії та природного газу; 2) Будівництво та реконструкція комунальних доріг; 3) Поводження з відходами та будівництво сміттєпереробних заводів; 4) Збір, очищення та розподілення води; 5) Охорона здоров’я; 6) Будівництво сонячних та біогазових станцій; 7) Облаштування інфраструктури Індустріальних агро-парків (вартість проєктів від 5 млн.євро).
Учасники Весняної сесії 2020 (start-up) по стратегічному плануванню:
- Постійні комісії та виконавчі органи обласних, районних, міських рад/ОТГ, Народні депутати України по мажоритарних округах.
- Місцеві осередки політичних партій, Асоціації та спілки підприємців, Агенції регіонального розвитку, громадські організації.
- Міжнародні фінансові організації, приватні інвестори, комерційні банки, страхові компанії, пенсійні фонди.
Для управлінських команд МСП та фермерських господарств Весняна сесія 2020 (start-up) по стратегічному плануванню розпочинається з проведення ознайомчого дистанційного тренінг-курсу (5 днів): «ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО, ЯК ІНСТРУМЕНТ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ У РОЗВИТОК ПІДПРИЄМСТВА» (ТС-2) або «ІННОВАЦІЙНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ» (ТС-19), які включають
5 дистанційних семінарів-практикумів:
1 день: Проведення 1-го ПРАКТИКУМУ (10.00-12.00/14.00-16.00): Дистанційна робота управлінської команди ЗАМОВНИКА у Дистанційній школі муніципального управління (Хабітат) по заповненню електронних форм (1-3).
2 день: Проведення 1-го ВЕБІНАРУ – презентація «КИЇВ - Підприємство/ФГ» у режимі відео-конференції (за участю посадових осіб ОТГ/міськвиконкому та голів постійних комісій місцевих рад).
3 день: Проведення 2-го ПРАКТИКУМУ (10.00-12.00/14.00-16.00): Дистанційна робота управлінської команди ЗАМОВНИКА у ДШМУ (Хабітат) з доопрацювання ЗАЯВКИ
на організацію фінансування проєкту, форми (4-6).
4 день: Проведення 3-го ПРАКТИКУМУ (10.00-12.00/14.00-16.00): Дистанційна робота управлінської команди ЗАМОВНИКА у ДШМУ (Хабітат) з доопрацювання ЗАЯВКИ
на організацію фінансування проєкту, форми (7-10).
5 день: Проведення 2-го ВЕБІНАРУ «КИЇВ - Підприємство/ФГ - Відень»: Презентація ЗАЯВКИ на організацію фінансування ініційованих проєктів та отримання попереднього ВИСНОВКУ щодо можливості їх фінансування.
Варіанти проведення ознайомчого дистанційного тренінг-курсу (5 днів):
1-й ВАРІАНТ: Групі Управління Проєктами підприємства (5 чол.), у складі:
1) Керівник підприємства/ФГ; 2) фінансовий директор/головний бухгалтер; 3) Головний технолог/агроном/зоотехнік; 4) Юрисконсульт; 5) Системний адміністратор – ІТ зареєструвати на сайті ДИСТАНЦІЙНОЇ ШКОЛИ МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ (Хабітат) – www.habitatua.com ЗАЯВКУ на проведення ознайомчого тренінг-курсу ТС-2.
2-й ВАРІАНТ: Керівникам підприємств/ФГ, які планують створити ГАЛУЗЕВИЙ КЛАСТЕР (5 МСП) для спільної реалізації заявлених інвестиційних проєктів зареєструвати на сайті ДИСТАНЦІЙНОЇ ШКОЛИ МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ (Хабітат) – www.habitatua.com ЗАЯВКУ на проведення ознайомчого тренінг-курсу ТС-19.
Весняна сесія 2020 (start-up) включає 5 дистанційних тренінг-курсів
з доопрацювання ЗАЯВКИ і завершується:
1. Проведенням дистанційного ВЕБІНАРУ – презентації «КИЇВ – ПІДПРИЄМСТВО/ФГ – ВІДЕНЬ», який включає:
1) представлення ГУП підприємства/ФГ потенційним інвесторам (Відень, Австрія)
та міжнародним фінансовим організаціям.
2) презентацію підприємствами/ФГ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ потенційним інвесторам (Відень, Австрія) та міжнародним фінансовим організаціям (з визначенням учасників, переліку проєктів, необхідного обсягу інвестицій та обладнання, джерел фінансування та ринків збуту продукції (в т.ч. у рамках Продовольчої Програми ООН (FAO).
2. Внесенням ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ місцевим органам влади для їх включення до АНТИКРИЗОВИХ ПРОГРАМ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ на 2020-2025 роки та укладання відповідних Договорів державно-приватного партнерства.
3. Підписання МЕМОРАНДУМУ «Про залучення інвестицій для реалізації заявлених інвестиційних проєктів на 2020-2030 роки».
За додатковою інформацією щодо участі у Програмі Start-up Habitat
PPP’s in Ukraine звертатись: ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНІКАЦІЙ ЦММ (Хабітат)
тел. +380 50 506 1631, +380 96 528 1747.
Директор департаменту М.Г.ГУРСЬКА