Увага! Грант на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні
До уваги суб’єктів господарювання!
Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про запровадження Данською радою у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки уряду Швейцарії, наданої через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, і уряду Великої Британії Програми бізнес-партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні.
1. Тип допомоги: фінансова допомога
2. Термін дії: орієнтовно до кінця 2022 року.
3. Територія: Вся Україна
4. Вид допомоги: до 20 тис. дол. США
5.Дедлайн: триває прийом заявок.
6. Учасник(и): приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства та ін.
7. Виконавець: Данська рада у справах біженців (DRC).
8. Сфера діяльності: покращення умов життя місцевого вразливого населення та збільшити їхній прибуток.
Головною метою такого партнерства є зменшення негативних наслідків для представників малого та середнього бізнесу аграрного сектору та харчового виробництва з одного боку, а з іншого залучення вразливих верств населення у виробничо-збутові ланцюжки задля посилення їхньої ролі в місцевій економіці.
Проєкти, які DRC планує реалізувати разом з партнерами, мають покращити умови життя місцевого вразливого населення та збільшити їхній прибуток.
Такими партнерами DRC можуть стати приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства та ін.
Партнерство буде здійснюватися за принципом співінвестування, яке передбачає грантову підтримку від DRC у розмірі до 20000 дол. США та обов’язковий власний внесок партнера до 50% від загального бюджету проєкту.
Деталі програми:
- кінцевим результатом проєкту має бути збільшення прибутків місцевого населення на території, яку він охоплює, в тому числі за рахунок їхнього прямого залучення у виробничо-збутові ланцюжки;
- ідея проєкту повинна передбачати розширення бізнес-діяльності партнера, яке передбачає залучення у виробничо-збутові ланцюжки місцевого вразливого населення, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від війни. При цьому створення нових офіційно оформлених робочих місць не є обов'язковим;
- проєкт має бути прибутковим для місцевого партнера та мати життєздатну схему реалізації;
- сума грантової підтримки з боку DRC – до 20 000 доларів США;
- співінвестиція з боку партнера – до 50 % від загальної вартості проєкту. Можлива як у вигляді фінансового внеску, так і у вигляді інших власних активів.
Можливі варіанти бізнес-партнерства як приклад:
- співінвестування в пункт прийому та зберігання овочів. Мета — підтримка місцевих виробників через забезпечення доступу до збуту вирощуваної продукції за оптимальними цінами. Така ідея передбачає співпрацю з приватними підприємствами, які володіють, наприклад, оптовими складськими приміщеннями, та купують або купуватимуть продукцію у місцевого населення;
- співінвестування у проєкти, які б спростили доступ місцевому населенню до сільськогосподарських послуг. Наприклад, доступу до сільгосптехніки, ветеринарних послуг, сільськогосподарських матеріалів (насіння, добрива та ін.). Така ідея передбачає співпрацю з місцевими підприємцями, які працюють в сільськогосподарській сфері.
Ваша ідея може істотно відрізнятися від перерахованих прикладів, головне, щоб вона відповідала критеріям програми.
Якщо ви зацікавлені у співпраці з DRC, будь ласка, перейдіть за посиланням та заповніть заявку
Телефони для довідок: +38 (073) 432-84-40 Денис, +38 (093) 350-14-59 Дмитро, +38 (073) 066-53-38 Михайло
Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська рада у справах біженців (DRC) залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.
Увага! Данська рада у справах біженців (DRC) та її партнерські організації НІКОЛИ не вимагають оплати за свої послуги з надання благодійної допомоги / проведення благодійних заходів. Якщо Вам стали відомі випадки вимагання працівниками DRC та/або її партнерських організацій винагороди за свої послуги (у будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номерами: +38(073)406-81-41, +38(050)207-30-35, +38(096)585-42-40, +38(050)933-97-19 або на адресу електронної пошти [email protected].
ІнфоДжерела: https://www.facebook.com/DRCinUA/ або https://lap.drc.ngo/, https://lap.drc.ngo/title/msd