ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ НА РИНКУ ПРАЦІ ДЛЯ ВПО ТА ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ
Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID) розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та стабілізації їх життя шляхом надання можливості отримання професійної освіти.
Головна ціль програми: надання можливості отримання нових та/або покращення існуючих професійних навичок ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання благодійної допомоги для проходження відповідних курсів, тренінгів та отримання кваліфікованої професійної освіти.
Учасники програми: ВПО з районів з нестабільною політичною і військовою ситуацією, що зареєстровані та проживають на території Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської
областей, а також жителі Донецької та Луганської областей, які постраждали від конфлікту в Україні.
Географія проекту: Підконтрольна Україні територія Луганської області (включаючи Попаснянський, Новоайдарський, Станично-Луганський, Біловодський, Старобільський, Кремінський, Сватівський, Міловський, Марківський, Новопсковський, Білокуракинський, Троїцький райони; міста Лисичанськ, Рубіжне та Сєвєродонецьк), підконтрольна Україні територія Донецької області (включаючи Лиманський, Слов’янський, Бахмутський, Олександрівський, Костянтинівський, Добропільський, Покровський, Ясинуватський, Мар’їнський, Великоновосілківський, Волноваський, Нікольський, Мангушський райони; міста Авдіївка, Бахмут, Вугледар, Торецьк, Мирноград, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Покровськ, Маріуполь, Новогродівка, Селидове, Слов’янськ), Запорізька та Дніпропетровська області.
Програма передбачає підтримку принаймні 500 внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання індивідуальних грантів в розмірі до 200 дол.США для отримання нових та покращення існуючих навичок через проходження відповідних курсів професійної освіти.
Критерії відбору учасників програми:
- Доведена мотивація в отриманні нових або покращенні існуючих професійних навиків. Розуміння заявником схеми практичного застосування отриманих навичок в майбутньому для створення можливості отримання доходу. Бажана наявність у заявника досвіду роботи, пов'язаного з отриманням нових або покращення існуючих професійних навиків.
- Власне інвестування з боку заявника в розмірі не менше 20% від вартості навчання.
- Наявність кваліфікованого та сертифікованого постачальника відповідальних послуг.
- Особлива перевага буде надаватися заявникам, сім'ї яких мають соціальну або фінансову вразливість.
Заявки оброблятимуться по мірі надходження. Подати заявку можна за посиланням: http://lap.drc.ngo/form/vet
Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.
Увага! Данська Рада у справах Біженців та її партнерські організації НІКОЛИ не вимагають оплати за свої послуги з надання благодійної допомоги / проведення благодійних заходів. Якщо Вам стали відомі випадки вимагання працівниками ДРБ та/або її партнерських організацій винагороди за свої послуги (у будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номером, вказаним нижче. Також за цим номером можна звертатися у випадку наявності будь-яких скарг. 073 406 81 41 (лінія працює по вівторках та п’ятницях з 14:00 по 18:00).
Телефони для довідок:
- 050 367 90 95 Гаряча лінія (працює по буднях з 9.30 до 17:00)
- 073 122 74 67 Олена
- 050 610 11 21 Геннадій
- 073 470 29 07, 095 286 42 12 Антон