Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини енергоефективної громади

В Україні розпочав роботу Фонд енергоефективності В Україні розпочав роботу Фонд енергоефективності

В Україні з 1 січня розпочинає роботу Фонд енергоефективності. Бюджет Фонду формується за рахунок коштів державного бюджету і, як очікується, коштів від міжнародних партнерів України.

Україна приєдналася до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA) Україна приєдналася до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA)

З метою виходу України на світовий ринок відновлювальної енергетики, покращення інвестиційного іміджу країни та впровадження передових технологій у цій сфері Президент України Петро Порошенко наприкінці грудня 2017 року підписав Закон України «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA)», який прийнято Парламентом 5 грудня минулого року.

У Кам’янському стартували «Дні сталої енергії» У Кам’янському стартували «Дні сталої енергії»

З 2 по 6 жовтня 2017 року у місті проводиться загальноміський захід «Дні сталої енергії». Урочисте відкриття загальноміського заходу «Дні сталої енергії» відбулося 2 жовтня у виконкомі Кам’янської міської ради.

У місті проведено тренінг для енергоменеджерів У місті проведено тренінг для енергоменеджерів

В рамках Європейської ініціативи «Угода мерів» та Плану дій сталого енергетичного розвитку на період до 2020 року, з метою побудови системи енергетичного менеджменту у місті Кам’янське, 28 серпня 2017 року у приміщенні міської ради було проведено навчальний семінар для енергоменеджерів установ та закладів бюджетної сфери міста.

В Україні розроблено рекомендації щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах В Україні розроблено рекомендації щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Відповідно до Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, схваленого Розпорядженням Кабінету Міністрів України 24 квітня 2017 року, з метою запровадження комплексу інструментів, які створять нормативно-правові, організаційні, фінансові, адміністративні основи впровадження зазначених систем на місцевому рівні та в окремих бюджетних установах та закладах, Держенергоефективності спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади узагальнене «Положення про впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах» (додається у посиланні на сайт Держенергоефективності або у текстовому документі).

В України прийнято три ключових закони у сфері підвищення енергоефективності В України прийнято три ключових закони у сфері підвищення енергоефективності

Минулого місяця Президентом України Петром Порошенко підписано три ключових Закони України у сфері підвищення енергоефективності. Це є виконанням взятих Україною зобов’язань перед Європейським Союзом щодо приведення законодавства держави до європейських норм.

ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ

Минулого тижня в Дніпрі відбувся семінар «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ», проведений Держенергоефективності спільно з Дніпропетровською ОДА за підтримки Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Обмін досвідом в рамках розбудови енергетичної незалежності Обмін досвідом в рамках розбудови енергетичної незалежності

18-24 червня 2017 року в рамках проекту «Розбудовуючи спроможності для реформи енергетичного сектору: обмін досвідом Словаччини з Україною», який реалізується Словацькою асоціацією зовнішньої політики (Slovak Foreign Policy Association, SFPA) у партнерстві з українським Центром глобалістики «Стратегія XXI» та Асоціацією «Енергоефективні міста України» за фінансової підтримки SlovakAid, USAID, для представників органів місцевої влади, у тому числі і міста Кам’янського, було організовано ознайомчий візит до Словаччини для ознайомлення із кращими практиками енергоефективності місцевих муніципалітетів.

Конкурс міні-грантів в рамках проекту CLEEN Конкурс міні-грантів в рамках проекту CLEEN
Відкрито прийом заявок на конкурс енергоефективних ідей 
з міні-грантом для реалізації в 1000 євро.

Міжнародна спеціалізована виставка ЕКСПО – 2017  «Енергія майбутнього» Міжнародна спеціалізована виставка ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього»

У 2017 році Україна стане почесним учасником Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО-2017», яка відбудеться в місті Астана (Казахстан) у період з 10 червня по 10 вересня цього року.

Міжнародна виставка електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine Міжнародна виставка електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine

7-9 квітня 2017 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, ст. м. «Нивки») відбудеться друга міжнародна виставка електротранспорту та гибридів Plug-In Ukraine.

Національна спеціалізована виставка-форум «Незалежна теплоенергетика» Національна спеціалізована виставка-форум «Незалежна теплоенергетика»

11-13 квітня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б) відбудеться четверта національна спеціалізована виставка-форум «Незалежна теплоенергетика».

На шляху до енергозберігаючої комплексної санації багатоквартирних будинків На шляху до енергозберігаючої комплексної санації багатоквартирних будинків

10 та 11 березня 2017 року у місті Києві в рамках проекту «Німецько-Українські енергоефективні будинки» Ініціативою «Житлово-комунальне господарство у Східній Європі» (IWO) за участю Німецького енергетичного агентства (dena) та Центром компетенції по крупним житловим масивам було організовано семінар «На шляху до енергозберігаючої комплексної санації багатоквартирних будинків»

Партнерство заради сталого розвитку Партнерство заради сталого розвитку

З 27 по 28 лютого 2017 року у місті Житомирі за підтримки проекту «Енергоефективність у громадах» Німецького товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) відбулася конференція з обміну досвідом між консорціумами Дніпропетровської та Житомирської областей.

Модельні проекти Німецького енергетичного агентства в Кам’янському Модельні проекти Німецького енергетичного агентства в Кам’янському

Співвласники багатоквартирного житлового будинку №23 по вулиці Харківській приймають участь у проекті Німецького енергетичного агентства (dena) «Комплексна енергозберігаюча санація багатоквартирних житлових будинків в Україні».

Сторінки   1 2 »