Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини енергоефективної громади

Новий всеукраїнський проєкт «Мережі енергоменеджерів» стартував в Дніпропетровській області Новий всеукраїнський проєкт «Мережі енергоменеджерів» стартував в Дніпропетровській області

За ініціативи Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» при підтримці Уряду Німеччини в Дніпропетровській області створена мережа енергоменеджерів.

У Кам’янському відбулися Дні сталої енергії У Кам’янському відбулися Дні сталої енергії

З 11 по 14 вересня в рамках виконання європейської ініціативи «Угода мерів» у Кам’янському відбувся загальноміський захід «Дні сталої енергії».

5-а міжнародна виставка світодіодного та разумного освітлення `LED Expo Україна` 5-а міжнародна виставка світодіодного та разумного освітлення `LED Expo Україна`З 12 по 14 вересня в Києві пройде 5-а міжнародна виставка світлодіодного та розумного освітлення Фонд енергоефективності України зареєстровано як юридичну особу Фонд енергоефективності України зареєстровано як юридичну особу На цьому тижні Кабінет Міністрів України зареєстрував як юридичну особу Державну установу «Фонд енергоефективності». Не зволікай, впроваджуй енергоефективні заходи з Програмою IQ energy Не зволікай, впроваджуй енергоефективні заходи з Програмою IQ energy

Мешканці міста можуть отримати грант за Програмою IQ energy в розмірі 35%  від суми витрат на енергоефективне обладнання та матеріали: вікна, вхідні двері, теплоізоляцію, теплові насоси, систему опалення, котли, сонячні колектори, лічильники тепла, рекуператори тепла.

Кам’янське ділилося досвідом проведення Днів сталої енергії Кам’янське ділилося досвідом проведення Днів сталої енергії

Асоціацією «Енергоефективні міста України», що є єдиною офіціальною  структурою підтримки Угоди мерів в Україні, 19 квітня 2018 року було проведено он-лайн вебінар для підписантів цієї Європейської ініціативи на тему «Як організувати на провести міські Дні сталої енергії».

У місті проведено вебінар для енергоменеджерів У місті проведено вебінар для енергоменеджерів

25 січня приміщенні Кам’янської міської ради відбувся інформативний вебінар на тему: «Робота та оновлення в інформаційній системі енергомоніторингу». Метою цього вебінару було отримання нових знань та покращення навичок роботи в Інформаційній системі моніторингу.

Україна приєдналася до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA) Україна приєдналася до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA)

З метою виходу України на світовий ринок відновлювальної енергетики, покращення інвестиційного іміджу країни та впровадження передових технологій у цій сфері Президент України Петро Порошенко наприкінці грудня 2017 року підписав Закон України «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA)», який прийнято Парламентом 5 грудня минулого року.

У Кам’янському стартували «Дні сталої енергії» У Кам’янському стартували «Дні сталої енергії»

З 2 по 6 жовтня 2017 року у місті проводиться загальноміський захід «Дні сталої енергії». Урочисте відкриття загальноміського заходу «Дні сталої енергії» відбулося 2 жовтня у виконкомі Кам’янської міської ради.

У місті проведено тренінг для енергоменеджерів У місті проведено тренінг для енергоменеджерів

В рамках Європейської ініціативи «Угода мерів» та Плану дій сталого енергетичного розвитку на період до 2020 року, з метою побудови системи енергетичного менеджменту у місті Кам’янське, 28 серпня 2017 року у приміщенні міської ради було проведено навчальний семінар для енергоменеджерів установ та закладів бюджетної сфери міста.

В Україні розроблено рекомендації щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах В Україні розроблено рекомендації щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Відповідно до Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, схваленого Розпорядженням Кабінету Міністрів України 24 квітня 2017 року, з метою запровадження комплексу інструментів, які створять нормативно-правові, організаційні, фінансові, адміністративні основи впровадження зазначених систем на місцевому рівні та в окремих бюджетних установах та закладах, Держенергоефективності спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади узагальнене «Положення про впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах» (додається у посиланні на сайт Держенергоефективності або у текстовому документі).

В України прийнято три ключових закони у сфері підвищення енергоефективності В України прийнято три ключових закони у сфері підвищення енергоефективності

Минулого місяця Президентом України Петром Порошенко підписано три ключових Закони України у сфері підвищення енергоефективності. Це є виконанням взятих Україною зобов’язань перед Європейським Союзом щодо приведення законодавства держави до європейських норм.

ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ

Минулого тижня в Дніпрі відбувся семінар «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ», проведений Держенергоефективності спільно з Дніпропетровською ОДА за підтримки Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Обмін досвідом в рамках розбудови енергетичної незалежності Обмін досвідом в рамках розбудови енергетичної незалежності

18-24 червня 2017 року в рамках проекту «Розбудовуючи спроможності для реформи енергетичного сектору: обмін досвідом Словаччини з Україною», який реалізується Словацькою асоціацією зовнішньої політики (Slovak Foreign Policy Association, SFPA) у партнерстві з українським Центром глобалістики «Стратегія XXI» та Асоціацією «Енергоефективні міста України» за фінансової підтримки SlovakAid, USAID, для представників органів місцевої влади, у тому числі і міста Кам’янського, було організовано ознайомчий візит до Словаччини для ознайомлення із кращими практиками енергоефективності місцевих муніципалітетів.

Конкурс міні-грантів в рамках проекту CLEEN Конкурс міні-грантів в рамках проекту CLEEN
Відкрито прийом заявок на конкурс енергоефективних ідей 
з міні-грантом для реалізації в 1000 євро.

Сторінки   1 2 »