Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Список депутатів міської ради по фракціях

Створено: 2020-11-12 13:07:42Оновлено: 2021-08-09 10:58:29

 

СПИСОК
депутатів Кам’янської міської ради

V
ІІІ скликання по фракціям

станом на 28.07.2021

з/п

П.І.Б. депутата

Примітка

Депутатська фракція «БДЖОЛА»

1.

ГУРСЬКА Марина Гарріївна

Керівник фракції

2.

ВОРОЖКО Сергій Сергійович

 

3.

ГУСЄВ Антон Сергійович

 

4.

ДАРАДАН Тетяна Миколаївна

 

5.

ДІДУР Віталій Вікторович

 

6.

ДРОГОВОЗ Андрій Андрійович

 

7.

ЗАЛОГА Галина Антонівна

 

8.

КАПІНУС Валентина Іванівна

 

9.

КТІТАРОВА Наталія Володимирівна

 

10.

ЛЕВЧЕНКО Тимур Владиславович  

 

11.

ЛУКАШОВ Олександр Олександрович

 

12.

МИРШАВКА Сергій Іванович

 

13.

ПАХОЛЬКО Марина Ігорівна

 

14.

ПІДГУРСЬКИЙ Михайло Іванович

 

15.

ПОЛИНЬКО Микола Олексійович

 

16.

ПОЛІЩУК Віталій Дмитрович

 

17.

САУСЬ Костянтин Вікторович

 

18.

СОКОЛ Наталія Петрівна

 

19.

ЧЕПЧЕНКО Наталія Леонідівна

 

20.

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Віталій Григорович

 

21.

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Марк Віталійович

 

Депутатська фракція «Європейська Солідарність»

1.

ШКУРЕНКО Наталія Юріївна

голова фракції

2.

ВИНАР Ростислав Любомирович

заступник голови фракції

3.

СОКОЛОВА Оксана Олександрівна

секретар фракції

4.

КОНДРАТЬЄВ Данило Олексійович

 

Депутатська фракція «СЛУГА НАРОДУ»

1.

ШАБЛЯ Дмитро Ігорович

керівник фракції

2.

БАБЕНКО Михайло Миколайович

 

3.

СІНЕГІНА Ольга Юріївна

 

4.

ГРИЩАК Віталій Миколайович

 

5.

САВЧЕНКО Олександр Володимирович

 

6.

МЕДВЕДЕВА Жанна Геннадіївна

 

Депутатська фракція «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

1.

ЧЕРЕДНИК Тетяна Володимирівна

голова фракції

2.

АНТОЩЕНКО Іван Григорович

 

3.

КАЛМИКОВ Максим Юрійович

 

4.

МАТЮХА Володимир Іванович

 

5.

ПОПОВА Анжела Володимирівна

 

6.

ШПАЛЯРЕНКО Олександр Анатолійович

 

7.

КУЗЬМЕНКО Ольга Олександрівна

 

8.

БЄКЛЄШОВ Денис Олександрович

 

9.

КІНАРЄЄВ Віктор Ігорович

 

10.

СЕЛИЩЕВ Володимир Миколайович

 

11.

МОСКОВСЬКА Ольга Геннадіївна

 

Депутатська група «Жінки за Мир» (Жінки. Мир. Безпека.)

1.

ЧЕРЕДНИК Тетяна Володимирівна

голова групи

2.

ПОПОВА Анжела Володимирівна

 

3.

КУЗЬМЕНКО Ольга Олександрівна

 

4.

КІНАРЄЄВ Віктор Ігорович

 

5.

МОСКОВСЬКА Ольга Геннадіївна