Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Загальний список депутатів

Створено: 2020-11-12 13:08:37Оновлено: 2021-08-18 05:35:14

СПИСОК
депутатів Кам’янської міської ради VІІI скликання         

  № з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце роботи, посада

Партійність

Назва політичної партії від якої було обрано депутата

1.

АНТОЩЕНКО
Іван Григорович

ТОВ «Екологія Д»,

інженер з технічного нагляду

безпартійний

 Дніпропетровська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –

ЗА ЖИТТЯ»

2.

БАБЕНКО
Михайло Миколайович

ДП «Державний експертний центр МОЗ України»,

 директор

безпартійний

Дніпропетровська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДА»

3.

БЄКЛЄШОВ
Денис Олександрович

ФОП

Бєклєшов Денис Олексанрович

безпартійний

 Дніпропетровська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –

ЗА ЖИТТЯ»

4.

ВИНАР
Ростислав Любомирович

Комунальне некомерційне підприємство КМР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги», генеральний директор

ПП

«Європейська Солідарність»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСКА СОЛІДАРНІСТЬ»

5.

ВОРОЖКО
Сергій Сергійович

Обслуговуючий кооператив колективне садове товариство «Мрія», голова

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії«БДЖОЛА»

6.

ГРИЩАК
Віталій Миколайович

ПрАТ «ДКХЗ»,

електрик

безпартійний

Дніпропетровська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДА»

7.

ГУРСЬКА
Марина Гарріївна

Кам’янська міська рада,

директор департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

8.

ГУСЄВ
Антон Сергійович

ТОВ «Юнітрейд»,

директор

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

9.

ДАРАДАН
Тетяна Миколаївна

ДНЗ Центр розвитку дитини «Барвінок» №31,

директор

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

10.

ДІДУР
Віталій Вікторович 

ФОП

Дідур В.В.

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

11.

ДРОГОВОЗ
Андрій Андрійович

ФОП

Дроговоз А.А.

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

12.

ЗАЛОГА
Галина Антонівна

ТОВ «Автологістика»,

менеджер з адміністративної діяльності

безпартійна

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

13.

КАЛМИКОВ
Максим Юрійович

Кам’янська міська рада,

директор департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради

безпартійний

Дніпропетровська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»

14.

КАПІНУС
Валентина Іванівна 

КП «Кам’янський міськводоканал» Дніпропетровської облради, провідний інженер

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

15.

КІНАРЄЄВ
Віктор Ігорович

КП «Благоустрій міста» Дніпровської міської ради, заступник директора підприємства

безпартійний

Дніпропетровська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»

16.

КОНДРАТЬЄВ
Данило Олексійович

ТОВ «ЮР-СЕРВІС Україна», директор

ПП

«Європейська Солідарність»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

17.

КТІТАРОВА
Наталія Володимирівна

Секретар Кам’янської міської ради

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

18.

КУЗЬМЕНКО
Ольга Олександрівна

Кам’янська міська рада,

заступник директора департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради

безпартійна

Дніпропетровська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»

19.

ЛЕВЧЕНКО
Тимур Владиславович 

АТ «ДНІПРОАЗОТ»,

начальник цеху з переробки аміаку

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

20.

ЛУКАШОВ
Олександр Олександрович

ТОВ «Юридична компанія

 «Юрист Профі»,

начальник юридичного відділу

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

21.

МАТЮХА
Володимир Іванович

ТОВ «АТЦ»,

директор

безпартійний

Дніпропетровська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»

22.

МЕДВЕДЕВА
Жанна Геннадіївна

ТДВ «Дніпродзержинський лакофарбовий завод «Спектр»

безпартійна

Дніпропетровська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

23.

МИРШАВКА
Сергій Іванович 

ТОВ «Виробничо-будівельна компанія «МТС-БЕТОН»,

директор

безпартійний

Дніпропетровька обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

24.

МОСКОВСЬКА
Ольга Геннадіївна

Кам’янська міська рада,

заступник начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Кам’янської міської ради

безпартійна

Дніпропетровська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»

25.

ПАХОЛЬКО
Марина Ігорівна

ТОВ «Голден-Груп Україна», директор

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

26.

ПІДГУРСЬКИЙ

Михайло Іванович

Футбольний клуб

«Олімп-Кам’янське»,

директор

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

27.

ПОЛИНЬКО
Микола Олексійович 

КП «Благоустрій» Кам’янської міської ради,

заступник директора

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

28.

ПОЛІЩУК
Віталій Дмитрович

Кам’янська міська рада,

заступник директора департаменту екології та природних ресурсів, начальник відділу раціонального використання природних ресурсів

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

29.

ПОПОВА
Анжела Володимирівна

ФОП

Попова Анжела Володимирівна

безпартійна

Дніпропетровська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»

30.

САВЧЕНКО
Олександр Володимирович

АТ ІНТЕРПАЙП Дніпропетровський втормет, майстер зміни

безпартійний

Дніпропетровська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДА»

31.

САУСЬ
Костянтин Вікторович 

Кам’янська міська рада,

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янської міської ради

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

 

 

32.

СЕЛИЩЕВ
Володимир Миколайович

ПАТ «Металургпромжитлобуд», директор

безпартійний

Дніпропетровська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»

33.

СІНЄГІНА
Ольга Юріївна

Тимчасово не працює

безпартійна

Дніпропетровська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДА»

34.

СОКОЛ 
Наталія Петрівна

ТОВ «УКР СТРОЙ АЛЬЯНС», юрисконсульт

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

35.

СОКОЛОВА
Оксана Олександрівна

ТОВ «Прогрес-Дніпробуд», фінансовий директор

ПП

«Європейська Солідарність»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

36.

ЧЕПЧЕНКО
Наталія Леонідівна

ДП «Центральний ринок м.Дніпродзержинська» Дніпропетровської облспілки споживчих товарів, в.о. директора

ПП «БДЖОЛА»

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

37.

ЧЕРЕДНИК
Тетяна Володимирівна

ФОП

Чередник Тетяна Володимирівна

ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Дніпропетровська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»

38.

ЧЕРНЯВСЬКИЙ

Віталій Григорович 

Громадська організація «Штаб національного захисту» м.Кам’янське, керівник

безпартійний

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

39.

ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Марк Віталійович

Кам’янська міська рада,

помічник міського голови

безпартійний

Дніпропетровська обласна територіальна організація політичної партії «БДЖОЛА»

40.

ШАБЛЯ
Дмитро Ігорович

ФОП

Шабля Дмитро Ігорович

безпартійний

Дніпропетровська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

41.

ШКУРЕНКО
Наталія Юріївна 

ТОВ «Континенталь»,

директор

ПП «Європейська Солідарність»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

42.

ШПАЛЯРЕНКО

Олександр Анатолійович

 АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»,

 заступник директора департаменту майнової політики

безпартійний

Дніпропетровська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»