Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Державна казначейська служба України у м. Кам’янському Дніпропетровської області повідомляє

Створено: 2020-01-13 13:12:33Оновлено: 2020-01-13 13:15:08

       Державна казначейська служба України у м. Кам’янському Дніпропетровської області повідомляє, що з 01.01.2020 року введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 року №1203. та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

     Звертаємо увагу, що рахунки, які були відкриті за Планом рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 №119 з 01.01.2020 року закриті.

     Враховуючи зазначене та з метою запобігання виникнення у платників податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів Казначейство вкотре звертається з проханням забезпечити правильність сплати податків, зборів, платежів на нові реквізити рахунків.

     Реквізити нових рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на вебпорталі Казначейства та вебсторінках головних управлінь Казначейства в областях. Також реквізити зазначених рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету.

       Реквізити рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ, системи електронного адміністрування реалізації пального і спирту етилового, рахунків для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування необхідно отримати у відповідних органах Державної податкової служби України, реквізити депозитних рахунків митних органів - у відповідних органах митної служби України.

     Крім того, звертаємо увагу, що кошти, які зараховуються як власні надходження бюджетним установам, це кошти, які сплачуються юридичними чи фізичними особами за послуги, що надаються такими бюджетними установами (плата за навчання, плата за харчування дітей в шкільних та дошкільних навчальних закладах та ін.). За новими реквізитами рахунків необхідно звертатися до розпорядників бюджетних коштів (надавачів відповідних послуг), на ім’я яких вони відкриті.

          Директор департаменту фінансів                                                     Л.Ф.ШЕВЧЕНКО