Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку міста Кам’янське на період до 2027 року

Створено: 2020-09-07 10:53:48Оновлено: 2020-09-07 10:57:59

На теперішній час в місті ведеться робота з розробки проєкту Стратегії розвитку міста на період до 2027 року. Розпорядженням міського голови створено робочу групу з формування проєкту Стратегії розвитку міста.

Відповідно до Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" документи державного планування – стратегії, плани, схеми, містобудівна документація, загальнодержавні програми, державні цільові програми та інші програми і програмні документи, включаючи зміни до них, повинні проходити процедуру стратегічної екологічної оцінки.

Метою стратегічної екологічної оцінки є сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я, інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування.

Першим етапом стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку міста Кам’янське на період до 2027 року є визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки. 28 серпня 2020 року на офіційному сайті Кам'янської міської ради оприлюднена заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку міста Кам’янське на період до 2027 року. Ознайомитись з заявою можливо за посиланням: http://kam.gov.ua/ekonomichniy_rozvitok/proekt_strategii_rozvitku_mista_kam_yanske_na_period_do_2027_roku
/zayava_pro_viznachennya_obsyagu_strategichnoi_ekologichnoi_otsinki_proektu_strategii_rozvitku_
mista_kamyanske_na_period_do_2027_roku

Зауваження i пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Стратегії розвитку міста Кам’янське на період до 2027 року подаються до департаменту економічного розвитку Камянської міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, м.Кам’янське Дніпропетровської області, 51931.

Адреса електронної пошти: gue@kam.gov.ua

Телефони для довідок: (0569) 55 41 33, 55 41 34

Строк подання зауважень i пропозицій становить 15 днів з дати оприлюднення заяви на офіційному сайті Кам’янської міської ради.