Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ЗВІТ про проведення громадського обговорення питання перейменування Білоруського проїзду на вулицю Максима Самойловича.

Створено: 2017-09-13 13:13:49Оновлено: 2017-09-13 13:17:57

 

ЗВІТ

про проведення громадського обговорення питання перейменування
Білоруського проїзду на вулицю Максима Самойловича.

 

На виконання протокольного доручення Комісії відділом інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради (далі – Відділ) було підготовлено розпорядження міського голови від 01.06.2017 №203-р «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування
Білоруського проїзду на вулицю Максима Самойловича» та 07 червня 2017 року на офіційному веб-сайті міської ради оприлюднено інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення.

Розпорядження про проведення громадського обговорення та скликання на 25.07.2017 громадських слухань оприлюднювалось в інформаційно-аналітичному щотижневику міської ради «Відомості» від 07.06.2017 №23(1164). Також, відповідна інформація оприлюднювалась в розділі «Новини» на офіційному
веб-сайті міської ради та публікувалась іншими міськими засобами масової інформації.

З метою інформування мешканців вулиці, яку запропоновано перейменувати, про проведення громадського обговорення та громадських слухань було підготовлено та передано до адміністрації Південного району відповідне оголошення для розповсюдження органами самоорганізації населення.

Відповідно до Порядку проведення громадського обговорення, під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій (затвердженого постановою КМУ №989 від 24.10.2012) строк проведення громадського обговорення обчислюється з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення і повинен становити не менш як два місяці. Термін надання пропозицій в рамках громадського обговорення з даного питання закінчився 07 серпня 2017 року.

Починаючи з 07 червня 2017 року всі бажаючі (як прості мешканці так і юридичні особи, організації, установи, громадські організації тощо) могли надавати свої пропозиції чи зауваження письмово (поштою та на електронну адресу), особисто звернувшись до Відділу або в телефонному режимі.

Під час проведення громадського обговорення до відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради надійшло 3 електронних та
1 письмове звернення (разом підписів від 550 мешканців Білоруського проїзду) проти перейменування Білоруського проїзду, 1 письмове звернення, 2 листа від громадських організацій та 1 депутатське звернення (разом підписів від 400 мешканців міста Кам’янське) за перейменування Білоруського проїзду. Також 26 липня 2017 року на сайті «Єдина система місцевих петицій» (e-dem.in.ua) була зареєстрована петиція щодо перейменування Білоруського проїзду у вулицю Максима Самойловича. Станом на 07.08.2017 петицію підписали 48 осіб. Анонімні пропозиції не розглядались і не реєструвались.

25.07.2017 о 17.00 в приміщенні КЗ НВК №37 відбулись громадські слухання з питання винесеного на громадське обговорення. На громадських слуханнях було зареєстровано 61 учасник (з них 43 учасника - мешканці Білоруського проїзду, 18 учасників - мешканці міста). 2 учасника залишили слухання під час дебатів щодо перейменування Білоруського проїзду.

Учасники громадських слухань проголосували проти пропозиції «підтримати пропозицію щодо перейменування Білоруського проїзду на вулицю Максима Самойловича»: «за» - 14, «проти» - 45.

Станом на 07.08.2017 інші пропозиції та зауваження з питання винесеного на громадське обговорення до Відділу не надходили.

Звіт надано для подальшого розгляду Комісією та прийняття відповідного рішення.