Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Відділ запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами

Им‘яПосадаТелефонКабінет
ЛУШПАЙ Ігор МихайловичНачальник відділу(0569) 55-40-43410
КАУЗОВА Дар’я ВадимівнаГоловний спеціаліст - юрисконсульт(0569) 55-40-29414
СКАКОДУБ Андрій Васильович Головний спеціаліст(0569) 55-40-29414


Основними завданнями відділу є:

у сфері запобігання корупції

Розроблення, організація та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним з корупцією.

Організація роботи з оцінки корупційних ризиків у діяльності міської ради, підготовки заходів щодо їх усунення, внесення міському голові відповідних пропозицій.

Надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції.

Здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню, інформування міського голову та Національного агентства з питань запобігання корупції про виявлення конфлікту інтересів та заходи, вжиті для його врегулювання.

Перевірка факту подання суб’єктами декларування декларацій та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (далі-Закон) порядку.

Здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства, у тому числі розгляд повідомлень про порушення вимог Закону, у тому числі на підприємствах, установах, організаціях комунальної форми власності.

Забезпечення захисту працівників, які повідомили про порушення вимог Закону, від застосування негативних заходів впливу з боку керівника або роботодавця відповідно до законодавства щодо захисту викривачів.

Інформування міського голови, Національного агентства з питань запобігання корупції, інших спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції про факти порушення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.

у сфері взаємодії з правоохоронними органами –

Забезпечення   взаємодії   міської   ради   з   органами   прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, юстиції, судів, органів пробації та інших правоохоронних і контролюючих   органів, визначених законодавством, в межах повноважень відділу.

Координація діяльності громадських формувань по охороні громадського (публічного) порядку.

Розробка та супровід програм міської ради по співпраці   з правоохоронними органами, направленими на попередження, виявлення та ліквідацію наслідків адміністративних й кримінальних правопорушень.

Звіти про роботу відділу

Сторінки   1 2 3 »

Перелік цільових місцевих програм, змін до цільових місцевих програм та звітів про виконання цільових місцевих програм