Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання найменування вулиці на честь Героя України Дениса Томіловича

Створено: 2017-09-15 07:14:48Оновлено: 2017-09-15 07:17:27

 

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозиції щодо найменування вулиці на честь героя України Дениса Томіловича оголошуємо про початок громадського обговорення даного питання .

1. Організатор громадського обговорення.
На доручення Комісії з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янське, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій (від 13.07.2017), у відповідності із розпорядженням міського голови від 03.08.2017 №262-р відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради.

2. Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події,
Відповідно до детального плану території, прилеглої до вулиць Дніпробудівська та Льва Толстого утворилась нова вулиця.

3. Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції.
Вулиця Дениса Томіловича

4. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.
Лист Народного депутата України Берези Ю.М. з пропозицією щодо найменування (перейменування) вулиць, парку, скверу, інших споруд, розташованих на території міста Кам’янське, на честь Дениса Томіловича
Лейтенант міліції Томілович Денис Григорович, 1982 року народження, проходив службу в 1-му взводі, 1-ї роти батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро - 1» на посаді командира взводу. 29.08.2014 загинув в боях під м.Іловайськ, Донецької області, прикриваючи відхід свого взводу. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.
Строк проведення громадського обговорення з 07.08.2017 по 07.10.2017 року.
Форма проведення обговорення – електронні консультації та громадські слухання.
Проведення громадських слухань – 21 вересня 2017 року о 17.00 у приміщенні Кам’янського державного енергетичного технікуму (вул.Енергетиків, 36). Початок реєстрації учасників – 16.30. Для реєстрації необхідно мати паспорт громадянина України із реєстрацією місця проживання у м.Кам’янське.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій
Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради, майдан Петра Калнишевського, 2, м. Кам’янське, 51931, (каб. 304, 305 т. 3-00-17, 53-39-50), електронна адреса politika@dndz.gov.ua.
Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 07 жовтня 2017 року.
Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.
Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.
Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради, майдан Петра Калнишевського, 2, м. Кам’янське, 51931, (каб. 304, 305
т. 3-00-17, 53-39-50), електронна адреса politika@dndz.gov.ua.

8. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Бережний Юрій Анатолійович – начальник відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради.
9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського
обговорення – 17 жовтня 2017 року на офіційному веб-сайті Кам’янської міської ради.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 07 серпня 2017 року