Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО ЦИКЛУ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ 2021 РОКУ

Створено: 2021-02-04 14:14:42Оновлено: 2021-02-04 14:20:06

Наразі департаментом економічного розвитку міської ради готується нова редакція Положення про партиципаторне бюджетування (бюджет участі), яка втілить у собі основні пропозиції, отримані від кам`янчан під час проведення публічних консультацій. Вивчення громадської думки відбувалося за підтримки міжнародних та українських експертів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в рамках проєкту "Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні".

Основною метою проведення таких публічних консультацій був збір пропозицій кам`янчан з питання подальшої трансформації бюджету участі та подальше їх використання з метою вдосконалення чинного Положення. З підсумками публічних консультацій можливо ознайомитись тут.

Зокрема департамент працює над розробкою нового інструменту громадської участі, який у 2021 році носитиме характер пілотного та направлений на дитячу аудиторію Кам`янського. Деталі будуть повідомлені у наступних публікаціях.

Усі напрацювання, після погодження з Координаційною радою з питань партиципаторного бюджетування (бюджету участі), будуть винесені на чергову сесію міської ради. Нові строки циклу бюджету участі у 2021 році будуть затверджені наприкінці лютого.

Також департамент запрошує кам`янчан долучитись до опитування, результати якого будуть використані для визначення пріоритетних напрямків інформаційно-промоційної кампанії 2021 року. Побажання мешканців будуть враховані під час інформування про Конкурс проєктів та голосування. Форма для заповнення знаходиться тут.

Нагадуємо, що інформацію про бюджет участі можливо також отримати у наступних джерелах:

- сторінка "Бюджет участі. м.Кам`янське" у соціальній мережі Facebook;

- сторінка "Бюджет участі. м.Кам`янське" у соціальній мережі Instagram;

- канал в YouTube.

Окрім того, з будь-якими запитаннями щодо бюджету участі Ви можете звернутись до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, к.315 та за телефоном 55 41 31.