Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Заступник начальника управління з матеріально-технічного забезпечення

Заступник начальника управління з матеріально-технічного забезпечення

Черевач Ольга Володимирівна

Посада: Заступник начальника управління з матеріально-технічного забезпечення
Телефон: (097) 354-21-51

Основні посадові обов’язки

Заступник начальника управління: 

1. Здійснення аналізу стану матеріально-технічного забезпечення та сприяння покращенню розвитку мережі закладів охорони здоров'я, ходу виконання державних програм, діяльності управління та прийняття відповідних рішень щодо усунення недоліків і закріплення позитивних тенденцій, підготовка відповідних директивних документів з цього питання.

2. Контроль заходів з впровадження комп’ютерних методів обліку та автоматизованих систем управління, надання консультаційно-методичної допомоги підпорядкованим закладам охорони здоров’я з питань здійснення закупівель товарів, робіт та послуг.

3. Забезпечення заходів щодо запобігання корупції та контроль за додержанням посадовими особами управління вимог антикорупційного законодавства.

4. Здійснення методичного керівництва правової роботи закладів охорони здоров’я міста та надання правової допомоги щодо оформлення правових документів.

5. Вивчення, аналіз та узагальнення результатів розгляду звернень громадян, з метою напрацювання відповідних пропозицій щодо усунення недоліків і вдосконалення методів та форм діяльності закладів охорони здоров’я, підпорядкованих управлінню.

6. Організація та координація проведення експертизи громадських проектів, які прийняли участь у партиципаторному бюджетуванні (бюджет участі у м. Кам’янське) у межах повноважень з метою оцінки на предмет відповідності законодавства, проведення аналізу можливості їх виконання.

7. Організація проведення засідань з керівниками та їх заступниками у межах компетенції.

8. У межах своїх повноважень, організація ділового листування з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

9.  Подання пропозицій щодо призначення на посади, звільнення з посад та переміщення працівників управління, своєчасного заміщення вакансій, заохочення, накладання стягнень та інших питань службової діяльності.

10. Виконання обов’язків начальника управління на час його відсутності. Здійснення інших функцій, передбачених законодавством та пов’язаних з реалізацією наданих повноважень.