Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Бахарева Наталія Валеріївна

Посада: Головний спеціаліст
Телефон: (097) 354-21-51

 

Основні посадові обов’язки

Головний спеціаліст:         

1. Підготовка проєктів рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень, міських програм, що належать до компетенції управління з питань матеріально-технічного забезпечення.

2. Внесення пропозиції до проєктів річних планів матеріально-технічного забезпечення охорони здоров’я та узагальнення заявок на матеріальні ресурси закладів, підпорядкованих управлінню охорони здоров’я та які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

3. Підготовка проєктів договорів щодо закупівлі товарів, робіт та послуг, здійснення контролю за виконанням постачальниками договірних зобов'язань, кількістю товарів, робіт та послуг, які надходять чи надаються управлінню та закладам охорони здоров’я.

4. Ведення оперативного обліку розподілу та забезпечення матеріальними та технічними ресурсами мережі закладів охорони здоров’я та утримання управління, згідно заявок.

5. Підготовка наказів з метою цільового та раціонального використання товарів, робіт та послуг, придбаних за рахунок коштів міського бюджету.

6. Здійснення моніторингу енергоспоживання, контроль та координація роботи з надання інформації до інформаційної системи енергомоніторингу закладами охорони здоров’я.

7. Надання пропозицій щодо впровадження заходів енергозбереження та підвищення ефективності використання бюджетних коштів на оплату за енергоносії закладами охорони здоров’я, підпорядкованих управлінню та які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету, згідно рішень міської ради.

8. У межах повноважень ведення ділового листування з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, постачальниками, підприємствами, установами та організаціями з питань що належать до компетенції.

9. Здійснення інших функцій, передбачених законодавством та пов’язаних з реалізацією наданих повноважень.