Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Заступник начальника управління з реформування системи охорони здоров`я

Заступник начальника управління з реформування системи охорони здоров`я

Вовна Аліна Леонідівна

Посада: Заступник начальника управління з реформування системи охорони здоров`я
Телефон: (097) 354-21-51

Основні посадові обов’язки

Заступник начальника управління:

1. Внесення пропозицій про зміни щодо місцевих програм охорони здоров’я, здійснення контролю за проектами рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, міських програм, що належать до компетенції управління з питань реформування системи охорони здоров’я.

2. Контроль та координація роботи підконтрольних управлінню закладів охорони здоров’я та закладів, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету в частині впровадження реформ у систему охорони здоров’я: контролює виконання наказів з метою ефективного та раціонального впровадження реформ у систему охорони здоров’я; надає в межах компетенції консультаційно-методичну допомогу підпорядкованим закладам охорони здоров’я з питань реформування; організовує проведення засідань з головними лікарями та їх заступниками у межах компетенції.

3. Координація та контроль роботи управління з питань реформування системи охорони здоров’я, вивчення змін в законодавстві України, досвіді роботи інших міст України з питань, що належать до компетенції управління.

4. Організація роботи управління, щодо виконання рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, а також постанов Верховної Ради, розпоряджень, наказів обласної державної адміністрації.

5. Підтримка ініціативи працівників управління, щодо впровадження та вдосконалення нових форм і методів роботи.

6. Організація проведення засідань з керівниками та їх заступниками у межах компетенції.

7. У межах своїх повноважень, організація ділового листування з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

8. Забезпечення оприлюднення наборів відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на офіційному веб-сайті Кам’янської міської ради.

9. Виконання обов’язків начальника управління на час його відсутності. Здійснення інших функцій, передбачених законодавством та пов’язаних з реалізацією наданих повноважень.