Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Прихисток

Створено: 2023-03-23 15:17:05Оновлено: 2023-03-23 15:31:14

Державна соціальна програма «ПРИХИСТОК»

     Урядова соціальна програма «Прихисток» призначена для компенсації власникам, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб, що вимушено залишили свої домівки на тимчасово окупованих територіях.

Що потрібно для отримання компенсації?

     Звернутися до відділу розподілу житлової площі Кам’янської міської ради (проспект Свободи, 2/1 кабінети 210-211) з повідомленням про розміщення внутрішньо переміщених осіб та наступними документами:

- паспорт що посвідчує особу та ідентифікаційний код власника    житла;
- довіреність, що підтверджує повноваження (у разі необхідності);
- документи, що підтверджують право власності на житлове приміщення;
- паспорт, ідентифікаційний код, довідка, що підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи, яку прихистив власник житла.

     Щомісяця, подавати до відділу заяву на компенсацію долучивши до неї довідку про банківські реквізити із зазначенням рахунку в форматі IBAN  для виплати компенсації  та пред’явити вищезазначені документи.

Обов’язкові умови для отримання компенсації:

- відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги у власника житла;
- безкоштовне проживання для ВПО;
- розміщення ВПО, крім членів своєї сім’ї у розумінні Сімейного кодексу України.

Коли які заяви потрібно подавати ?

     Повідомлення про розміщення, де зазначається дата поселення та ПІБ людей, які поселяються, треба подавати не пізніше наступного дня за днем розміщення ВПО.

    Заяву про отримання компенсації, щодо кількості днів та кількості людей, які проживали за програмою у попередньому (звітному) місяці, необхідно подавати щомісяця (до 5-го числа).

      У разі припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості власник повинен цього ж дня подати заяву з інформацією про зміну переліку мешканців або припинення розміщення.

     Фінансування забезпечує Товариство Червоного Хреста України, з 1 жовтня сума грошової компенсації становить 900 гривень на місяць за розміщення однієї особи.