Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

З В І Т про роботу відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами Кам’янської міської ради за 2 квартал 2018 року

Створено: 2018-05-25 07:24:34Оновлено: 2018-07-19 05:54:22

 

 

 

З В І Т

про роботу відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами Кам’янської  міської ради за 2 квартал 2018 року

  1.     Аналітична робота

У звітному періоді здійснювався аналіз виконання виконавчими органами міської ради та правоохоронними органами міста розпорядчих документів голови Дніпропетровської ОДА, міського голови, а також рішень міської ради та її виконавчого комітету.

За результатами проведеного аналізу підготовлено узагальнені інформації до облдержадміністрації на виконання:

-  розпорядження голови Дніпропетровської ОДА від 07.02.2012 № Р-50/0/3-12  «Про поліпшення діяльності служби дільничних інспекторів міліції у Дніпропетровській області»;

- рішення Дніпропетровської обласної ради від 25.03.2016 №30-3/VII «Про регіональну Програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року»;

- розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 22.07.201№Р-422/0/3-14 «Про план заходів щодо запобігання на території Дніпропетровської області проявам тероризму»;

- розпорядження голови Дніпропетровської ОДА від 11.01.2016 №Р-3/0/3-16 «Про затвердження заходів щодо створення нових робочих місць для засуджених та залучення виробничих потужностей установ виконання покарань Дніпропетровської області до соціально-економічного розвитку регіону на 2016 –2020 роки»;

- розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 01.10.2013 №Р-929/0/3-13 «Про регіональний план заходів щодо інтеграції біженців  та осіб, які потребують додаткового захисту в українське суспільство на період до 2020 року».

За напрямком роботи відділу підготовлені узагальнені інформації міському голові на виконання:

- рішення міської ради  від 30.03.2016 №132-06/VIІ «Про Комплексну програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у м. Кам’янське на 2016-2020 роки»;

- рішення виконавчого комітету міської ради від 24.09.2008 №764 «Про заходи   щодо   забезпечення   безпеки  дорожнього руху  та попередження дорожньо-транспортного травматизму в м.Дніпродзержинську»;

У відділі на постійному контролі та виконанні знаходяться 26 документів облдержадміністрації, міської ради, виконкому міської ради.

За звітний період до обласної державної адміністрації на виконання вимог законодавчих та розпорядчих актів, рекомендацій, доручень надано 5 відповідей.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян»  до відділу надійшло 20 звернень громадян, 3 запити на інформацію та одне повідомлення про можливе корупційне правопорушення.

2. Методична робота

Проводилась методична та роз’яснювальна робота щодо забезпечення дотримання посадовими особами антикорупційного законодавства.

Проводилась методична та роз’яснювальна робота щодо заповнення посадовими особами виконавчих органів міської ради, керівниками комунальних підприємств, установ, організацій міста декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Була здійснена перевірка факту подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення шляхом пошуку та перегляду інформації в публічній частині Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

За результатами перевірки до НАЗК направлено 29 повідомлень (за фактом несвоєчасного подання щорічної декларації – 8 повідомлень, за фактом несвоєчасного  подання декларації після звільнення – 4 повідомлення, за фактом неподання щорічної декларації – 5 повідомлень, за фактом неподання декларації після звільнення – 12 повідомлень).

Проведено перевірку фактів своєчасності подачі 24 декларацій перед звільненням. Направлено 6 повідомлень про встановлення факту неподання/несвоєчасного подання декларації перед звільненням до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Опрацьовано «Рейтинг прозорості 100 міст України» та з метою підвищення рейтингу нашого міста, ураховуючи рекомендації Transparency International Україна відділом підготовлені відповідні пропозиції.

3. Організаційна робота

Забезпечено координацію діяльності виконавчих органів міської ради щодо сприяння правоохоронним органам міста з питання організації та забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів різних напрямків (свят, мітингів, акцій протесту,  інших), у тому числі за участю працівників відділу. З цією метою до правоохоронних органів направлено 61 повідомлення. Завдяки вжитим заходам порушень громадської безпеки не допущено.

 Підготовлено рішення міської ради:

- від 22.06.2018 №1123-25/VII «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.03.2016 №132-06/VІІ «Про комплексну програму забезпечення громадського порядку та громадської безпекиу м. Камянське на 2016-2020 роки (зі змінами)»

- від 22.06.2018 №1124-25/VII «Про затвердження видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів м. Кам’янського на яких будуть працювати порушники на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт».

Підготовлені розпорядження міського голови:

- від 17.04.2018 №150-р «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»;

- від 07.05.2018 №174-р «Про затвердження заходів щодо запобігання проявам тероризму на території міста»;

- від 07.05.2018 №175-р «Про врегулювання конфлікту інтересів у департаменті комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно»;

- від 26.06.2018 №252-р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 07.05.2018 №175-р».             

З метою недопущення порушень чинного законодавства, впорядкування роботи виконавчих та дорадчих органів міської ради, забезпечення виконання покладених на відділ повноважень були підготовлені та надані керівництву близько 25 службових записок, у тому числі щодо антикорупційного законодавства – 3.

Підготовлено близько 50 листів, інформацій, телефонограм за напрямком роботи відділу до  виконавчих органів міської ради та правоохоронних органів.

Взято участь у проведенні  2 службових розслідувань.

Відділ веде два окремі розділи на офіційному веб-сайті міської ради під назвою «Я маю право», «Запобігання проявам корупції» в якому розміщено соціальну важливу інформація для громадян. Поступово розділи наповнюються новою інформацією.

27.04.2018 взято участь в розширеній оперативній нараді Дніпродзержинської місцевої прокуратури з питань виконання адміністративного покарання у виді суспільно-корисних робіт.

З метою підвищення обізнаності у сфері врегулювання конфлікту інтересів,  депутатам міської ради надано інформаційний лист.

На виконання розпорядження міського голови від 17.04.2018 №150-р подано заяву про реєстрацію Кам’янської міської ради на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Разом з відділом інформаційних технологій проведено семінар-навчання щодо порядку розміщення виконавчими органами міської ради наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

З метою посилання захисту права дитини на належне утримання, на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», відділом проводилась робота з керівниками комунальних підприємств міської ради та керівниками промислових підприємств міста щодо видів робіт, які будуть виконувати порушники на підприємствах.

Взято участь в роботах (засіданнях):

-  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати
та зайнятості населення у місті Кам’янському;

-  конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті Кам’янської міської ради та її виконавчих органах;

- атестаційної комісії виконавчих органів Кам’янської міської ради;

- тендерного комітету апарату Кам’янської міської ради;

- координаційної ради з питань охорони здоров’я;

- комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних  та культурно-видовищних заходів у місті Кам’янське»

- міської евакуаційної комісії;

- комісії з питань впорядкування організації роботи торгівельної мережі, сфери послуг та об’єктів ринкового господарства міста.

Взято участь у судових засіданнях, за позовом Олянюк О.С. до Кам’янського міського голови Білоусова А.Л. про визнання протиправною бездіяльність та зобов’язання вчинити певні дії.

З метою всебічного з’ясування ситуації та для належного реагування на звернення громадян, які надійшли на гарячу  лінію голови Дніпропетровської ОДА працівниками відділу спільно
з співробітником Кам’янського відділу поліції ГУ Національної поліції 
в Дніпропетровській області відвідано за місцем мешкання та проведено відповідну роботу за одним зверненням громадян.

Посадовими особами відділу постійно проводиться робота щодо вивчення законодавства України та нормативно-правових документів, які регламентують роботу відділу взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції міської ради.

З метою забезпечення належної трудової дисципліни, недопущення фактів порушення вимог правил етичної поведінки, запобігання та протидії корупції, постійно зверталась увага посадових осіб відділу на дотримання ними Правил внутрішнього трудового розпорядку у виконавчих органах міської ради, вимог антикорупційного законодавства.

 

Начальник відділу запобігання

корупції та взаємодії з правоохоронними

органами міської ради                                                               Т.К. ОСТРОВЕРХ