Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Відділ запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами

Им‘яПосадаТелефонКабінет
ЛУШПАЙ Ігор МихайловичНачальник відділу(0569) 55-40-45410
КАУЗОВА Дар’я ВадимівнаГоловний спеціаліст - юрисконсульт(0569) 55-40-29414
ЗАПЛАВА Сергій ВасильовичГоловний спеціаліст(0569) 55-40-29414

Основними завданнями віддлу є:

1. Підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції у Кам’янській міській раді, її виконавчих органах та  підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

2. Надання методичної та консультаційної допомоги працівникам Кам’янської міській ради, її виконавчих органах та  керівникам підприємств, установ, організацій комунальної форми власності з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

3. Участь в інформаційному та науково-дослідному забезпеченні здійснення заходів щодо запобігання та виявлення корупції, а також міжнародному співробітництві в зазначеній сфері.

4. Проведення організаційної та роз’яснювальної роботи із запобігання, виявлення і протидії корупції у Кам’янській міській раді, її виконавчих органах та  підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

5. Виконання доручень, резолюцій, розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету щодо організації належного дотримання вимог законодавства з врегулювання конфлікту інтересів у виконавчих органах міської ради.

6. Здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у Кам’янській міській раді, її виконавчих органах та  підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

7. Організація взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування  з органами прокуратури, юстиції, Служби безпеки України, внутрішніх справ і Державної кримінально-виконавчої служби України з метою сприяння здійсненню ними правоохоронної діяльності, створення належних умов для служби.

8.  Підготовка і внесення на розгляд ради пропозицій щодо створення відповідно до закону поліції, яка утримується за рахунок коштів місцевого самоврядування, сприяння та підготовка до розгляду міською радою питань про чисельність працівників такої поліції, витрати на їх утримання, матеріально-технічного забезпечення їх діяльності,  житлово-побутових умов.

9. Виконання доручень, резолюцій та розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету з питань діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку  в м. Кам’янське.

Звіти про роботу відділу

Сторінки   1 2 »