Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Відділ запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами

Им‘яПосадаТелефонКабінет
КАУЗОВА Дар’я ВадимівнаГоловний спеціаліст - юрисконсульт(0569) 55-40-29414
ЗАПЛАВА Сергій ВасильовичГоловний спеціаліст(0569) 55-40-29414

Основними завданнями віддлу є:

- Організація взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування  з органами суду, прокуратури, юстиції, служби безпеки, внутрішніх справ, адвокатури і Державної кримінально-виконавчої служби України з метою сприяння здійсненню ними правоохоронної діяльності, створення належних умов для служби.

-  Підготовка і внесення на розгляд ради пропозицій щодо створення відповідно до закону поліції, яка утримується за рахунок коштів місцевого самоврядування, сприяння та підготовка до розгляду міською радою питань про чисельність працівників такої поліції, витрати на їх утримання, матеріально-технічного забезпечення їх діяльності,  житлово-побутових умов.

- Виконання доручень, резолюцій та розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету з питань діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку  в м.Кам’янське

- Організаційне, методичне, консультативне та інформаційно-аналітичне забезпечення заходів, які здійснюють виконавчі органи міської ради щодо запобігання корупції.

- Надання методичної та консультаційної допомоги керівникам та працівникам виконавчих органів міської ради з питань дотримання антикорупційного законодавства.

- Виконання доручень, резолюцій, розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету щодо організації належного дотримання вимог законодавства з врегулювання конфлікту інтересів у виконавчих органах міської ради.

- Підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції у Кам’янській міській раді та її виконавчих органах.

- Проведення організаційної та роз’яснювальної роботи із запобігання, виявлення і протидії корупції у Кам’янській міській раді та її виконавчих органах.

- Здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у Кам’янській міській раді та її виконавчих органах.

Звіти про роботу відділу