Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіти про роботу відділу

 

З В І Т

про роботу відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами Кам’янської  міської ради за 3 квартал 2018 року

  1. 1.     Аналітична робота

            У звітному періоді здійснювався аналіз виконання виконавчими органами міської ради та правоохоронними органами міста розпорядчих документів голови Дніпропетровської ОДА, міського голови, а також рішень міської ради та її виконавчого комітету.

            За результатами проведеного аналізу підготовлено узагальнені інформації до облдержадміністрації на виконання:

-           рішення Дніпропетровської обласної ради від 25.03.2016  №30-3/VII «Про регіональну Програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року»;

-            розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 22.07.2014 №Р-422/0/3-14 «Про план заходів щодо запобігання на території Дніпропетровської області проявам тероризму»;

За напрямком роботи відділу підготовлені узагальнені інформації міському голові на виконання:

-             рішення міської ради  від 30.03.2016 №132-06/VIІ «Про Комплексну програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у м. Кам’янське на 2016-2020 роки»;

-            рішення виконавчого комітету міської ради від 24.09.2008 №764 «Про заходи   щодо   забезпечення   безпеки  дорожнього руху  та попередження дорожньо-транспортного травматизму в м.Дніпродзержинську».

            У відділі на постійному контролі та виконанні знаходяться 26 документів облдержадміністрації, міської ради, виконкому міської ради.

            За звітний період до обласної державної адміністрації на виконання вимог законодавчих та розпорядчих актів, рекомендацій, доручень надано 5 відповідей.

             Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» для розгляду відділу надійшло 12 звернень громадян, 5 запити на інформацію. Повідомлень від викривачів за звітній період  про можливе корупційне правопорушення не надходило.

Методична робота

             Проводилась методична та роз’яснювальна робота щодо забезпечення дотримання посадовими особами антикорупційного законодавства.

            Проведено перевірку фактів своєчасності подачі 10 декларацій перед звільненням. Направлено 3 повідомлення про встановлення факту неподання/несвоєчасного подання декларації перед звільненням до Національного агентства з питань запобігання корупції.

            Відділ веде два окремі розділи на офіційному веб-сайті міської ради під назвою «Я маю право», «Запобігання проявам корупції» в якому розміщено соціальну важливу інформація для громадян. Поступово розділи наповнюються новою інформацією.

            З метою підвищення обізнаності у сфері врегулювання конфлікту інтересів,  керівникам виконавчих органів міської направлено Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав з метою запобігання конфлікту інтересів та зазначені найбільш характерні порушення Закону України «Про запобігання корупції». Також, було надіслано інформацію стосовно конфліктів інтересів депутатам міської ради.

3. Організаційна робота

            Забезпечено координацію діяльності виконавчих органів міської ради щодо сприяння правоохоронним органам міста з питання організації та забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів різних напрямків (свят, мітингів, акцій протесту,  інших), у тому числі за участю працівників відділу. З цією метою до правоохоронних органів направлено 49 повідомлень. Завдяки вжитим заходам грубих порушень публічної безпеки не допущено.

            Підготовлено  рішення міської ради від 31.08.2018 №1177-26/VII «Про надання у 2018 році пільги на сплату державного мита» та  проект  рішення міської ради «Про затвердження Кодексу етики для міського голови та депутатів міської ради».

             Підготовлено проекти рішень виконавчого комітету міської ради:

          - від 22.08.2018  №252 «Про погодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку «КАМ’ЯНСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА ГВАРДІЯ»;

           - від 22.08.2018 №253  «Про затвердження Порядку виготовлення і видачі посвідчень та нарукавних пов’язок  членам громадських формувань з охорони громадського порядку міста Кам’янське».

Підготовлені розпорядження міського голови:

          - від 29.08.2018 №313-р «Про дарунки, одержані як подарунки територіальній громаді м.Кам’янського або Кам’янській міській раді»;

           - від 31.08.2018 №314-р  «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 05.09.2016 №355-р»;

              - від  13.09.2018 №338-р  «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 07.05.2018 №175-р».

            З метою недопущення порушень чинного законодавства, впорядкування роботи виконавчих та дорадчих органів міської ради, забезпечення виконання покладених на відділ повноважень були підготовлені та надані керівництву близько 30 службових записок, у тому числі щодо антикорупційного законодавства – 5.

              Підготовлено близько 40 листів, інформацій, телефонограм за напрямком роботи відділу до  виконавчих органів міської ради та правоохоронних органів.

              Взято участь у проведенні  2 службових розслідувань.

Взято участь:

        -15.08.2018  у спільній нараді Заводського відділу державної виконавчої служби м.Кам’янське Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, представників міської ради, Заводського районного сектору Кам’янського міського відділу з питань пробації щодо проблемних питань виконання суспільно-корисних робіт та питань плідної співпраці між відповідними органами для забезпечення новел законодавства.

              -27.08.2018 у координаційній нараді керівників правоохоронних органів «Про стан протидії злочинності на території міста Кам’янське та Криничанського району за 6 місяців 2018 року», яка проходила у Дніпродзержинській місцевій прокуратурі;

          -27.08.2018  у спільній нараді представників міської ради та Державної установи «Кам’янська виправна колонія (№34)» щодо обговорення актуальних питань Державної виправної колонії та визначення шляхів співпраці органів місцевого самоврядування в питаннях залучення інвестицій тощо;

            - 05.09.2018 у тренінгу на тему: «Правові аспекти організації роботи із запобігання корупції», «Електронне декларування»;

             - 06.09.2018 пройдено навчання на курсах підвищення кваліфікації за професійною програмою для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування за темою: «Запобігання та протидія корупції» у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління  при Президентові України;

            - 21.09.2018 організовано та прийнято участь у семінарі громадської організації «Легітимація основних свобод» у партнерстві з громадською організацією «Народний захист» і Асоціація «Правозахист» в рамках проекту «Спільними зусиллями громадськості і влади боротиме корупцію в Дніпропетровській області», за підтримки Проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору» ПРООН в Україні – «Конфлікт інтересів як механізм запобігання корупції».

              З урахуванням специфіки діяльності відділу оновлені питання для перевірки знання законодавства для - конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті Кам’янської міської ради та її виконавчих органах.

              Спільно з Кам’янським відділом поліції ГУ НП в Дніпропетровській області розроблено та затверджено в управлінні патрульної поліції міста Дніпра:

-             індивідуальну схему організації дорожнього руху по проспекту Свободи під час проведення в місті Камянське фестивалю вуличної їжі «Смаколик fest»;

-             схему тимчасової організації дорожнього руху під час проведення автоперегонів Відкритої першості міста з гірських гонок в рамках VII етапу чемпіонату України з гірських гонок;

-              ідивідуальну схему організації дорожнього руху по проспекту Тараса Шевченка на період проведення свят в місті Кам’янське.

              Проводилась організаційна робота з керівниками громадських формувань з охорони громадського порядку щодо отримання посвідчень членів громадських формувань. Також проводилась організаційна робота  щодо подальшої діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку, які не виконують вимог чинного законодавства.

               Посадовими особами відділу постійно проводиться робота щодо вивчення законодавства України та нормативно-правових документів, які регламентують роботу відділу взаємодії з правоохоронними органами а запобігання корупції міської ради.

              З метою забезпечення належної трудової дисципліни, недопущення фактів порушення вимог правил етичної поведінки, запобігання та протидії корупції, постійно зверталась увага посадових осіб відділу на дотримання ними Правил внутрішнього трудового розпорядку у виконавчих органах міської ради, вимог антикорупційного законодавства.

 

 

 

Головний спеціаліст відділу запобігання

корупції та взаємодії з правоохоронними

органами міської ради                                                              С.В.ЗАПЛАВА